Anasayfa / Fragman / Vizyona Girecek Filmler – 10 Temmuz 2015

Vizyona Girecek Filmler – 10 Temmuz 2015

Vizyona Girecek Filmler

– 10 Temmuz 2015 –

 

10 temmuz 2015’te vizyona girecek olan 6 film

  • Siccin
  • Ayı Teddy
  • Selfless
  • Yüzündeki Sır
  • Tehlikeli Oyun
  • Antikacı

1- Siccin 2 Filmi izle

siccin-2-1431690413

10 Temmuz 2015

2015 – Türkiye

Gerilim ,  Korku

Alper Mestçi

Şeyda Terzioğlu ,  Bulut Akkale ,  Seda Oğuz ,  Yavuz çetin ,  Reyhan İlhan

Alper Mestçi ,  Ersan Özer

Muhteşem Tözüm

Konusu:

Hicran ve Adnan çiftinin mutlu evlilikleri, iki yaşındaki çocuklarının kaza sonrasında hayatını yitirmesiyle yıkıma uğrar. İkili, artık aynı evde yaşayan iki yabancı gibidir. Tüm bunların üzerine Hicran kısa süre içerisinde esrarengiz olaylar yaşamaya başlayınca psikolojisi tümden bozulur. Hicran bir hocaya görünür ve burada birinin kendisine “41 dikiş” adı verilen bir büyü yaptırdığını öğrenir. Büyülerin en güçlüsü olarak bilinen bu büyü, 41 farklı niyetle yapılmaktadır. Genç kadının büyüden kurtulabilmesi için yapan kişiyi bulup 41 niyetten hangisini ettiğini öğrenmesi gerekmektedir…
2014’ün sonbaharında vizyona giren ilk Siccin filmi yasak bir aşkın lanetinden yola çıkarak kurgulanan bir öyküye sahipti. Devam filminde yönetmenliği yine Alper Mestçi üstlenirken, senaryo Alper Mestçi ve Ersan Özer ikilisine ait. Filmin oyuncu kadrosunda Şeyda Terzioğlu, Bulut Akkale, Reyhan İlhan ve Ece Edibe Baykal yer alırken yapımcılığını ise Muhteşem Film üstleniyor.

 

2- Ayı Teddy 2 Filmi izle

ayi-teddy-2-1435649353

10 Temmuz 2015

2015 – ABD

Komedi

Seth MacFarlane

Liam Neeson ,  Mark Wahlberg ,  Amanda Seyfried , Morgan Freeman ,  Patrick Warburton

Seth MacFarlane

Seth MacFarlane

Seth MacFarlane ,  Jason Clark

Ayı Teddy 2

Konusu:

Kendi hayatını kuran Ted, artık sevgilisi Tammy-Lynn ile evli ve mutlu bir ayıcıktır. Harika bir seks hayatı olan Ted, baba olmak ister ve bunun için John’dan kendisi için sperm bağışçısı olmasını rica eder. Her şey yolunda gidiyor gibi görünürken, sperm bankasından gelen bir mektupla hayalleri yıkılır. Zira bu yöntemle bebek sahibi olması için öncelikle insan olduğunu kanıtlaması gerekmektedir! Ted şimdi ABD yasaları önünde diğer vatandaşlarla eşit haklara sahip olduğunu kanıtlamak için ruhu, duyguları olan bir insan olduğuna kanunları ikna etmelidir.
2012’de vizyona giren ve seyircileri gülmekten kırıp geçiren Ayı Teddy’nin devam filmi en az ilki kadar komik ve edepsiz. Yönetmenliğini ve Ayı Teddy seslendirmesini yine Seth MacFarlane’nin üstlendiği yapımın başrolü ilk filmde de olduğu gibi Mark Wahlberg. Canlı aksiyon ve CG-animasyonu birleştiren filmin senaryosunda MacFarlane’nin yanı sıra Alec Sulkin ve Wellesley Wild’ın imzası var.

 

3- Selfless Filmi izle

selfless-1425629412

10 Temmuz 2015

2015 – ABD

Dram

Tarsem Singh

Ryan Reynolds ,  Ben Kingsley ,  Natalie Martinez , Matthew Goode ,  Victor Garber

David Pastor ,  Àlex Pastor

Ram Bergman ,  Peter Schlessel

Konusu:

Kanserden ölmek üzere olan varlıklı bir adamı yeni bir tedavi ile başka bir bedene sokarlar. Yeni bedenine giren adam, daha önce bedene sahip olan kişinin gizli bir servis tarafından arandığını farkedince işler değişir.

 

4- Yüzündeki Sır Filmi izle

yuzundeki-sir-1435762338

10 Temmuz 2015

2014 – Almanya ,  Polonya

Dram ,  Tarih

98 Dak.

Christian Petzold

Nina Hoss ,  Kirsten Block ,  Ronald Zehrfeld ,  Nina Kunzendorf ,  Michael Maertens

Christian Petzold ,  Harun Farocki ,  Hubert Monteilhet

Florian Koerner Von Gustorf ,  Jacek Gaczkowski

Konusu:

Nelly, toplama kampından kurtulmayı başarmış ama işkenceden yüzü tanınmayacak hale gelmiş bir şarkıcıdır. Zorunlu olarak geçirdiği estetik ameliyat sonrasında, kendisinin bir benzerine dönüşür. Görmek için can attığı tek kişi ise kocası Johnny’dir. Karşılaştıklarında Johnny onu tanımayıp zihnini iyice bulandırır. Acaba kocası ona hâlâ âşık mıdır, yoksa sadece parasının peşinde midir?

 

5- Tehlikeli Oyun Filmi izle

the-reach-1424854011

10 Temmuz 2015

2014 – ABD

Gerilim

95 Dak.

Jean-Baptiste Léonetti

Michael Douglas ,  Jeremy Irvine ,  Hanna Mangan Lawrence ,  Ronny Cox ,  Patricia Bethune

Robb White ,  Stephen Susco

Michael Douglas ,  Alton Walpole

The Reach, Avın Ötesinde

Konusu:

Çok zengin bir işadamı olan Madec (Michael Douglas), Mojave Çölü’nde ava çıkar. Bunun için çölü çok iyi bilen bir rehber olan Ben (Jeremy Irvine) ile anlaşır. Ancak av sırasında yanlışlıkla çölde bulunan birini vuran Madec, Ben’in bu sırrı saklamasını ister. Ondan kaçmayı tercih eden Ben, kendini uçsuz bucaksız bir çölde kedi fare avının orta yerinde bulacaktır.

6- Antikacı Filmi izle

antikaci-1434959912

10 Temmuz 2015

2014 – Türkiye

Dram

Aclan Büyüktürkoğlu

Ertan Güleç ,  Didem Baylan

Aclan Büyüktürkoğlu

 –

Konusu:

Aile içinde oynanan küçük kıskançlık oyunları büyük bir trajediye sebep olur ve aile reisi Ertan intihara teşebbüs eder.
Komada hastaneye yetiştirilmeye çalışılırken, yolda hayal meyal gördüğü kişiler ve duyduğu sesler, Ertan’ı bilinçaltında bir yolculuğa çıkartır.
Bu yolculuk esnasında Ertan hem pişmanlıklarıyla hem de kibir yüzünden kaybettiği aile bireyleriyle karşılaşır. Ancak Ertan, onları tanıyabilmek ve yaptıklarını anlayabilmek için pek çok bilmeceyi çözmek, ruhu huzura kavuşmadan önce kendiyle yüzleşmek zorundadır.

Vizyona Girecek Filmler – 10 Temmuz 2015 Vizyona Girecek Filmler – 10 Temmuz 2015 Vizyona Girecek Filmler – 10 Temmuz 2015

Buna da Bakmalısın!

124489

Dünyayı değiştiren icatlar

    Dünyayı Değiştiren İcatlar 1-Tekerlek En önemli icatların başında sayılabilecek olan tekerleğin, net bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir