Anasayfa / Diğer Grafik / Ücretsiz Fontlar 2

Ücretsiz Fontlar 2

 

En İyi Ücretsiz Fontlar 2

biko5

Bir çok ücretsiz yazı tipini sizlere her hafta bu yazı altında +10 eklenerek sunulacaktır. Toplamda +100 yazı tipi eklenecektir.Bu liste çeşitli en iyi ücretsiz fontları temsil eder. Kimileri sadece kişisel kullanıma açıktır. Kimileri ise hem ticari hem kişisel kullanıma açıktır.

 

1. Dense

dense(1)

Yoğun, çok yönlü, zarif geometrik ve kompakt sans-serif yazı biçimi. İnce, düzenli ve cesur: Üç ağırlıkları bugüne kadar oluşturulmuştur. Kanadalı sanatçı Charles Davud tarafından oluşturulmuş  , Düzenli şu anda sadece kilo kullanılabilir, ancak Davud o yakın gelecekte diğer ağırlıkları almak için nasıl haber ile yaptığı Behance sayfası güncelleme olacak söyledi.

FORMAT: TTF

 

2. Reckoner

reckoner1

Reckoner Sidney merkezli grafik tasarımcısı Alex Dale tarafından yaratıldı. Behance Dale comments “Böyle Bebas Neue, Alegre Sans & Dharma Gotik olarak yazı tipleri serif popüler sanayi sans ilham Çizim, ben, geleneksel yazı temellerini tutarken modern bir bükülme ile bir yazı tipi tasarlamak için yola”.

“Sonuç Reckoner, belirli kelimelere benzersiz bir dokunuş eklemek için tasarımlar konabilir küçük ortamda bir karakter ikincil bir set özellikleri, ticari ve kişisel kullanım yazı için ücretsizdir.”

FORMAT: TTF

 

3. Vincent

vincent

Vincent NBC Universal grafik ve ürün tasarımcısı Ben Suarez tarafından geliştirilen  . Geçen yılın sonunda düzenlendi, bu vintage esintili tasarım Suarez ilk tam işleyen yazı karakteri oldu ve 100 ücretsiz fontlar listemize büyük bir ektir.

“Vincent başlık yazı tipi olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştı,” Suarez açıklıyor. Bu, “bir ’76 Chrysler Cordoba sürdü ve o rad edildi. Eski bir ahşap boru füme dedem almıştır.” Oldu

FORMAT: TTF

 

4. Jaapokki

j1

Jaapokki Fin tasarımcı Mikko Nuuttila tarafından oluşturulmuştur. Temiz çizgiler, iki alternatiften ve motiflerinin büyük bir set ile Jaapokki başlıkları, posterler, logolar ve daha fazlası için mükemmeldir.

FORMAT : OTF

 

5. Biko

biko5

Biko grafik tasarımcı ve görsel sanatçı Marco Ugolini tarafından bir tasarım “geometrik sans güçlü ve henüz kolay karakteri ile serif”. isim Güney Afrika apartheid karşıtı aktivist Steve Biko için bir hediyedir. Ekran, kopya metin ve logolar için mükemmel, düzenli olarak mevcut, ve siyah versiyonları. Aynı zamanda kişisel projelerde kullanılmak üzere sadece ücretsiz bizim yazı tipleri biri ve ticari kullanım için sadece 20 Euro yazı satın alabilirsiniz olarak biz dahil edilmesi gerektiğini hissettim.

FORMAT: TTF

 

6. Parisish

parisish

Bu en zarif yazı biçimleri biridir ve tipi tasarımcısı George Williams tarafından oluşturulan; bu konuda eski Paris’in havası vardır. Tasarımcı tarafından yaratılan 57 yazı biri, bu 200.000 indirme üzerinde aldıktan, onun en popüler biridir. Bu, kişisel ve ticari kullanım hem de ücretsiz.

FORMAT: TTF

 

7. Baron

baron

Grafik tasarım öğrencisi Frank Hemmekam tarafından oluşturulan bu yazı aile tipi aileleri serif klasik sans esinlenerek “ücretsiz büyük ekran yazı olarak nitelendirdi Hemmekam ile ekran için. Bu yazı tipi nedeniyle birçok alternatif seçenekler ve ağırlıkları, mükemmel, için tasarlanmıştır posterler, logolar ve manşetlere kullanımı. “Baron hem kişisel hem de ticari kullanım için ücretsizdir.

FORMAT: TTF

 

8. Gerçek Aşk

truelove

Davide Cariani listemize Bu girdi yaratarak ona yol açan tipografi için bir tutku, bir UX tasarımcı ve web geliştirici olduğunu. True Love Boş zamanlarında ve ilk tip deneyinde oluşturuldu. Eski okul dövme yazı tipleri esinlenerek, motiflerden harfler, sayılar, tire ve nokta içermektedir.

FORMAT: TTF

 

9. Calendas Artı

calendas

Calendas Plus geliştirilmiş bir versiyonu Atipo stüdyonun ilk yazı, Calendas. İspanyol tasarım ajansı ekibi tamamen yeni bitişik harfler ile yazı redrew ve tam glif kümesi içerir. Sadece Facebook ya da Twitter üzerinde tasarımın haberleri paylaşarak bu yükleyebilirsiniz.

FORMAT: TTF

 

10. Universum

01

Universum Prag merkezli grafik tasarımcı tarafından oluşturulan ücretsiz font JAF 34 . O bunun üzerine daire ve varyasyonları etrafında dayalı kendi yazı yaratmak istedik ve burada sonuç var.

JAF 34 Universum posterler ve baskı tasarımı için uygundur ve OpenType ve TrueType tatlar geliyor söylüyor. Ücretsiz olmakla birlikte, JAF 34 Hoşuna eğer bağış yapmak isteyebilirsiniz önerir.

Biçim: TTF, OTF

 

 

 

 

Buna da Bakmalısın!

1436219618458

Eiji Tsuburaya Kimdir 7 Temmuz Doodle

Eiji Tsuburaya Kimdir? 7 Temmuz Doodle Yine Eğlendirdi!   Google 7 Temmuz büyük sürpriz. Önemli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir