Anasayfa / Facebook / Facebook Toplu Davet Göderme

Facebook Toplu Davet Göderme

Facebook Toplu Davet Nasıl Gönderilir?

facebook-event-select-all-friends

 

 

Facebook bir süre önce toplu davet işlevini kullanıcı rahatsızlığı sebebi ile kaldırmıştı ve artık toplu davetler gönderemiyorduk. Oldukça işlevsel olan bu özelliğin kalmaksı bir çok konuda kullanıcıları mağdur etti ve bu sebele eklentiler üretilmeye başlandı. Bunlardan bir taneside bu yazda bahsedeceğim Facebook Invite All eklentisidir. Eklenti Chrome eklentisir. Eklentiyi ekledikten sonra artık diledğinizde, diledğiniz kadar kişiyi toplu şekilde davet edebileceksiniz.

Sadece tek bir tıklama ile olaylar veya sayfalar için tüm facebook arkadaş otomatik davet ediyoruz.

Eğer olaylar veya sayfalara davet sürü arkadaş varsa emin için sizi davet etmek istediğiniz her arkadaşı tekrar ve tekrar tekrar tıklayarak yorgun ettik. bu yüzden Facebook kolay, zaman kazanmak için tüm davet ve biz sizin için tüm bu denetimi yapacak oluşturduk. uzantısı Facebook’taki bir davet kutusunu açmak kullanın ve Adres çubuğu içinde uzantı simgesini tıklayın.

 Özellikler:

Destek otomatik kaydırma

Sayfalarla iş

 Olaylar iş

 5000 arkadaşına destek

Facebook Toplu Davet Göderme Facebook Toplu Davet Göderme Facebook Toplu Davet Göderme Facebook Toplu DDavet nasıl gönderilir?

Eklenti Yükle

Buna da Bakmalısın!

facebook-ads-for-lead-gen

Facebook Reklam Çeşitleri Nelerdir

Facebook Reklam Çeşitleri Nelerdir? Facebook Reklam Kampanyası Yapısı Nasıldır? Reklam Seti: Reklam setlerinde bir veya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir