Anasayfa / Tumblr / En Yaratıcı 50 Tumblr Blogu

En Yaratıcı 50 Tumblr Blogu

En Yaratıcı 50 Tumblr Blogu

tumblr_static_eo8d03bhq5kosgc4w80gc8oo8

Tumblr herkesin kendi blogunu oluşturması için mikro blog servisi ve sosyal ağdır. Tumblr bloglar birkaç dakika içinde kurulabilir – biraz olsun bir tasarım blogu oluşturmak için profesyonel ipuçları alabilmeniz için alt kısımda yer alan tumblr hesaplarını inceleyebilirsiniz.Bir çok konuda ilham alabileceğiniz ve oldukça hoş zaman geçirmenizi sağlayacak yaratıcı ve bilgi dolu blogları derledik.

01. Design Clever 

Tasarım tumblr blogları

Bu blog tüm dünyada yetenekli tasarımcıları vitrin oluşturuldu.

İlgili her şeyi tasarımı için tutku ile Grafik Tasarımcıları kalkınan iki – Tasarım Clever Jonathan Halka ve Bethany Baker tarafından bir işbirliği olduğunu. Yani, onlar bir şey ve bunları ilham şeyi harmanlamak için bu parlak Tumblr blog oluşturduk.”Bu blog tüm dünyada ve onların inanılmaz yetenekleri üzerinde yetenekli tasarımcıları vitrin oluşturulan,” onlar açıklar.

02. Adult Art Club

Tumblr blogları

Yetişkin Sanat Kulübü tumblr blog için şık bir çıkış

Tasarım, sanat yönetmenliği ve illüstrasyon gri alanda çalışan bir yaratıcı uygulama Yetişkin Sanat Kulübü Jonny Costello tarafından çalıştırılır. Tumblr, güzel fotoğraf ve grafik tasarım da dahil olmak üzere ilham görüntülerinin dolu. Sınıf ve zerafet için buraya gidin.

03.  Mine, Fine

tasarımcılar için Tumblr blogları

Bilgisayarlar devraldı önce bir süre ilham alın

Tasarım, “hayır bilgisayarlarla zaman Alman öğretim Rea Riegel Tumblr blog düşünün bir is Fine. Ama işçilik ve evrensel yaratıcılık dolu. Ben bir kopyasını yazar ve Almanya’dan tasarım tarihinin öğretim duyuyorum. Bu benim kişisel bir kütüphanedir. Herkes Başka, ilham ve zevk almak. ”

04. Design Everywhere

tasarımcılar için Tumblr blogları

Tasarım gerçekten bu muhteşem tumblr blog her yerde

Tasarım Her Yerde Preston Tham ve Michelle Yong tarafından bulunan görsel ilham bir günlük doz olduğunu. Aksi belirtilmedikçe, gördüğünüz veya DesignEverywhere blogda okuduğunuz her şey ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Biz ilham o perfact etki yapmak onların seçimlerini, tapıyorum.

05. F * ck Yeah Interior Design!

tasarımcılar için Tumblr blogları

Eve rüya bakıyorum ve bu arada bazı ilham bulmak

Şaşırtıcı bir şekilde, ne olursa olsun şu anda uygulama hangi tasarım yöntemi iç tasarım ilham ton bulabilirsiniz. Sadece kendi işini geliştirmek için yardımcı olabilir etkilerin ve stilleri yüzlerce var. Dahası, saatlerce Hayalinizdeki evde bakıyorum.

06. Baunau

tasarımcılar için en iyi tumblr blogları

Burada, her şeyin dahil gif, fotoğraf ve daha ilham bulabilirsiniz

Dijital sanatçı ve grafik tasarımcı Sebastian Andaur 19 yaşındaki renkleri seviyor. Şili’de dayanarak, o grafikleri, görsel ve yeni projeler oluşturmak freelance olarak çalışmaktadır. Burada, çarpıcı 3D yarattıkları fotoğrafçılık gifs ilham bir dizi bulacaksınız.

07. Curioos

En iyi Tumblr blogları

Yukarı geliyor tasarımcılar gelen çalışmayı vitrin Curioos

Curioos yukarı ve dünyanın dört bir yanından çizerler ve tasarımcılar gelerek size en iyi dijital sanat bir seçim getirmek.Çocuklar, bir disiplin sopa yok gibi, burada olduğu için ilham bol var. Ne gibi illüstrasyon ya da grafik tasarım stili, hiç şüphe yok ki burada birkaç örnek bulacaksınız.

08. Baubau haus

En iyi Tumblr blogları

Baubau Haus orada en iyi küratörlüğünü tabanlı bloglar biridir

Baubauhaus tasarım, illüstrasyon, fotoğraf, moda ve her şeyden sanat ile ilgili bir günlük ihtiyacını beslemek için burada. Orada hemen hemen her yaratıcı için ilham verici, bu orada en iyi küratörlüğü tabanlı tumblr bloglar biridir.

09. ReformRevolution

En iyi Tumblr blogları

Hemen hemen her alandan örnekler sunmak ReformRevolution

Hemen hemen her alanda çarpıcı tasarım ilham sağlayarak, ReformRevolution ile yanlış gidemem. En iyi tasarımcıların bazı fotoğrafçılık, grafik tasarım, illüstrasyon ve portföy güncellemeleri de dahil olmak üzere, bu aşık için bir tumblr blog.

10. Charlotte Audrey Owen-meehan

Tumblr blogları yendi

Onun rengi açılır bulur Biz saatler sayesinde Charlotte’un Tumblr kaydırma olacak

Eğer renk seviyorsanız, Charlotte sizin go-kız ilham haşhaş içindir. Birmingham merkezli bir serbest tasarımcı ve illüstratör, o Lonely Planet, Poke London ve Orange gibiler için çalışıyor. Biz Charlotte’un Tumblr tıkladığı kısa sürede, biz anında ilham parlak bulmak için onun püf noktası Yaz sayesinde götürüldü.

11. Well Made

En iyi Tumblr blogları

Tasarım sektörü danışmanlık ve ilham, Kuyu Yapımı Stüdyo iyi koymak-birlikte Tumblr var

Peki Yapımı Stüdyo tarzı, sanat ve yayıncılık müşterileri için çalışan tasarımcılar bir ekip olduğunu. Marka kimlikleri, baskı kampanyaları ve web siteleri uzmanlaşmış, kendi Tumblr blog ilham ancak tasarım sektöründe kendisi hakkında önemli görüşlerin tam değil sadece. Eğer kariyer tavsiyesi yanı sıra bazı güzel görüntüleri arıyorsanız burada gidin.

12. Martin Parris

En iyi Tumblr blogları

Bir kolaj illüstratör olarak, Martin yaratıcılığın neredeyse herhangi bir biçimde onun ilham bulur

Martin Parris karışık medya kolaj illüstratör olduğunu. Kitap, gazete, dergi ve atılan kağıtları kullanarak katmanlı dokular ve işaret verme ile çalışma, o hemen hemen her şey ilham bulur. O da sizinle yaptığı buluntular paylaşmak için bu Tumblr ayarlanır.

13. Visual Sundae

Görsel Sundae sanat ve tasarım her türlü kutluyor

Görsel Sundae heykeller, tipografi gelen resme, posterler sanat ve tasarım her türlü kutluyor, güzel bir görüntü liderliğindeki blog. Belirli bir şey için değil arıyorsanız eğer ilham bir güzel organize kaynak ve her zaman ‘Random’ düğmesine deneyebilirsiniz.

14. The Made Shop

Yapımı Dükkanı dünya genelinde büyük tasarım harmanlar

Yapımı Dükkanı o fotoğrafçılık, markalaşma, illüstrasyon veya film sanat yönünde olsun, dünya genelinde en iyi yenilikçi çalışmaları getirerek, tasarımcıların parlak bir ekip parlak Tumblr blog. Biz navigasyon ‘Yaptığımız Şeyler’ ve ‘Bulduğumuz Things’ arasında güzel bölen seviyorum.

15. Wallpaper *

Duvar kağıdı * – büyük baskı yayın, büyük Tumblr blog

high-end mimari, tasarım, moda, sanat ve yaşam tarzı dergisi Wallpaper * en iyi görüntüleri bir araya getirerek, Tumblr platforma kendisini genişletmiştir wallpaper.com . sitesi baskı dergi gibi Memnuniyet verici profesyonel ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, her resmin üzerine tıklayarak Duvar Kağıdı * ‘ın ana web sitesinde ilgili yazı aracılığıyla alır.

16. Tumblr Design

Blog Tumblr tasarımı dünyanın en iyi sunmayı hedeflemektedir

Son serin tasarım çalışmaları büyük, güzel görüntüler için mi arıyorsunuz? Bu düzenli olarak güncellenen Tumblr blog platformu üzerinde tasarımların en iyi ayıklar ve gönderimler açıktır. Harika bir yer, dünya çapında tasarımcılarla başkalarının çalışmalarını yanı sıra ağı görmek için

17. Design Cloud

Tasarım Bulut tasarım alanlarında geniş bir yelpazede yeni bir çalışma sergiliyor

Tasarım Bulut grafik tasarımdan mimariye, tasarım alanları geniş bir yelpazede kapsayan yeni çalışma görüntülerini sunan bir dikkatle seçici ve bilgili bir blog olduğunu. Bu Tumblr blog güzel ortaya koydu ve gezinmek kolay.

18. Wrap

Wrap dergisinin Tumblr blog baskı yayından en iyi görüntü özellikleri

Wrap dergisi illüstrasyon, tasarım ve yaratıcı kültür çok iyi kutlayan bir İngiliz baskı dergisidir. Onun Tumblr blog onlara ilham en iyi işi olarak çalışmalarını sergiliyor. Her ikisi de her kökenden gelen reklamları ilham eminiz.

19. Dinamic Africa

Dinamik Afrika kıtasının ve görsel kültürün canlı ve renkli kutlamalarının yer aldığı bir paylaşım platformudur. Afrika ve / veya Afrika ile ilgili her şey için farklı bir platform olarak işleyen bu Tumblr blog genellikle olumsuz bir ışık tasvir dünyanın bir parçası üzerinde olumlu bir spin atıyor.

20. Related

 

21.  I Heart My art

Tumblr I Heart My Art çağdaş sanat, video, eski fotoğraf ve çok daha fazlası bir ciddi serin bir koleksiyon. Kanadalı sanatçı ve grafik tasarımcı Blair Prentice tarafından çalıştırın, o olarak tanımlıyor ‘sanat, müzik ve diğer ilgi öğeler için depo.’

Biraz farklı bir şey arıyorsanız, bu siteyi göz atın. Şu anda, ilk birkaç sayfa işin, son derece ilham verici garip ve bazen korkutucu adet dolu.

22. Inspire Me Now

Kullanıcı deneyimi tasarımcısı Szymon Blaszczyk tarafından çalıştırın, Tumblr blog beni şimdi ‘sıradışı düşünme ve tasarım’ için bir blog olarak nitelendiren 2007 yılında başlanan Inspire, Błaszczyk düzenli onun sitesini günceller out-of-the-sıradan.

Olağanüstü çizimler serin ve sıradışı ürün tasarımından, kesinlikle dışında-kutu düşünme alacak bu siteyi ziyaret.

23.  Laughing Squid Linkler

Squid Gülüyor ‘ilginç sanat, kültür ve teknoloji için bir kaynak’ olduğunu. Ve geçen yıl En İyi Kültürel blog Halkın Sesi Ödülü kazandıktan sonra, açıkça ilginç ve ilgi çekici içerik bulma iyi bir iş yapıyor.

Ana site dışında, ekibi de bir Tumblr Gülen Squid gelen ve web etrafında serin mesajları bir araya toplar Kalamar Linkleri, Laughing denilen çalıştırın. Eğer yaratıcı dünyadaki en son haberleri yanı sıra mizah büyük bir enjeksiyon için aşağıdaki emin olun.

24. Visva

 Visva

Visva fotoğrafçılık, moda, baskı tasarım ve markalaşma seviyor özellikleri çarpıcı ilham Tumblr olduğunu. Hiç bir yaratıcı dururken kendinizi bulursanız, bu Bookmarking olması gereken bir blog kesinlikle. seçilen stilleri aralığı hala tasarım ilham çatısı altında uydurma ederken, harika çeşitlidir.

Biz özellikle blogda içindeki moda fotoğrafçılığı ve moda tasarımı da dahil olmak üzere fikrini seviyorum. özellikli çekim sadece nefes kesen ve yaratıcı fikrin havuzuna o çok gerekli destek sağlayacaktır. Kesin imi!

25. Quirksville

 Quirksville

Quirksville Londra’nın görsel yaratıcı grafik tasarım ve illüstrasyon ikilisi işbirlikçi Tumblr blog Naomi Ray ve Justina Bailey . Bu sanat, tasarım, teknoloji, moda, müzik ve reklam özellikleri gibi blog, gözler için bir anlık bir şölen.

Sekmeler QV çalışmaları ve QV seviyor dahil (özür dilerim) kendi küçük tuhaflıklar Quirksville hakkında büyük nelerdir bulunuyor. Onlar da her yazı bir paragraf ya da iki özelliği, yani sen de tam olarak aradığınızı biliyorum; Çok kullanışlı bağlantılar ile! tasarımcıları da bir parçası olan Yardımcısıorada tüm hipsters için büyük şeyler anlamına blogging ağı!

26. Güzel şeyler bizim gibi

 Nicethingswelike

Hepimiz güzel şeyler sevmiyor musun? Onlar, oldukça güzel, değil mi? Güzel reklamlar için tasarlanmış bir Tumblr – We Like Güzel Şeyler güzel her şeyi bir göz atın.

içeren yazı, grafik tasarım ve illüstrasyon – günlük ilham veren geldiğinde blog mükemmel bir çıkış olduğunu. Biz o kaçınılmaz dört harfli kelime söylediği olmadan bakmak cesaret.

27. nvsblty

 nvsblty

nvsblty tasarımcısı Tumblr blog Ross Berens tipografi, baskı tasarımı, fotoğrafçılık ve grafik tasarım ilham örnekleri bir dizi özellikleri. Ross kesinlikle onun resimlerin çoğu dost blogcular kaynaklı olarak, Tumblr sevgi paylaşır – yanı sıra tabii ki kendi kalıntıların bazıları!

Ayrıntı ve küçük dokunuşlar dikkat sıyrılıyor bir Tumblr blog nvsblty kılan. Örneğin, Ross’un svpply ve bağlantılar vardırlast.fm çalma. Mükemmel bir yol kullanıcı gerçekten Ross’un ilham anlamalarına olanak tanıyan, tek bir yerde tüm tutkularını entegre etmek.

28. Michalva

 Michalva

Michalva Görsel Sanatlar Okulu yeni mezun itibaren Tumblr blog Michelle Alvarez . New York merkezli, Michelle hevesli bir grafik tasarımcı ve hareketli grafik sanatçısıdır.

Tumblr blog tasarım ilham için internet trol için tasarlanmış, böylece gerek yok. Video içeriği, baskı tasarımları, ambalaj, kitap ve güzel görünüyor temelde bir şey var!

29. Design Blog

 -Tasarım-blog

tasarım blogu en ilham verici Tumblr bloglardan farklı olmasıyla övünür. Genç tasarımcılar ve onlar oluştururken çalışmaları önemsiyorum. Burada, iş görülen ve ilham verici ramblings bir dizi ile birlikte (Dribbble gibi biraz) kabul edilebilir.

Dahası, her Pazar bir ‘haftanın tasarımcısı’ pick – işlerini blogu, Facebook ve Twitter özellikli ile. Herhangi bir tomurcuklanma yaratıcı için harika bir site.

30. Pop! Tech

 Pop teknoloji

Bu Tumblr blog devlete intro o: “Pop Teknik dikkat çekici bir ağdır! insanlar , olağanüstü konferanslar , güçlü fikirler ve yenilikçi projeler dünyayı değiştiriyor. ” Peki, biz olabilir, o görmezden ki?

Orada tasarım anında sınıf değil, ilgili olabilir ilham bir dizi ama sen takılıyorum kez tasarım yarar olabilir. Onların kontrol edebilirsiniz Twitter daha Pop! Teknik iyilik.

31. This İsn’t Happiness

 Bu mutluluk değil

Internette en iyi 100 bloglar ve (bu da dahil olmak üzere) blog incelemelerimiz düzenli bir katılımcının biri bu Mutluluk sanatı, fotoğrafçılık, tasarım ve hayal kırıklığı bir koleksiyon değil midir olarak sırada.

küratörlüğünü içerik internette bazı en iyi ve gerçekten diğer Tumblr bloglardan siteyi ayırır. Her biri onu seviyor ve bu yüzden sen-meli. Bu sonuçta mutluluk olabilir.

32. Huxtaposed

 Yan yana

Yan yana 18 yaşındaki bir Tumblr blog Daniel “ilginç olduğunu bu nedenle ortalama birisi” olarak kendini tanımlayan,. Daniel şey serin bulduğu zaman, o herkesin görmesi için blogda bunu nakleder.

Kağıt zanaat, tipografi var, heykeller, örümcekler, köpekler, ahşap ampul … iyi fikir olsun. Bu doğru hemen hemen herkes bir güzel şeyler bakarak seven herkes için harika bir blog var?

Grafik Tasarım

33. Women Of Graphic Design

tasarımcılar için en iyi tumblr blogları

Tasarım endüstrisi hakkında tartışma kıvılcım amaçlayan bir tasarım blogu

Bu grafik tasarım alanında kadınlara göre tasarım çalışması sergileyen adanmış bir blog. Bu öğrenme ve paylaşım için bir kaynak olması gerekiyordu, ve sonuçta bir platform tartışma kıvılcım. Ulaşmak ve tüm tasarım topluluk tutabilen bir proje, birçok sesler yapılmış – Onun amacı derece projesi daha büyük bir projeye dönüşmeye olduğunu.

34. Drama

tasarımcılar için en iyi tumblr blogları

O ‘kesme kenarı’ logoları eğlenceli alay

Nasıl bir logo tasarımı için? Bir perakende yazı ismi Set büyük bir çek Illustrator 3 bazı köşeleri kesilmiş ve nakit. Basit olan dünyanın en büyük logoları bazı pokes eğlenceli ‘Kenar Logos’un Kesme’ başlıklı bu tumblr blogu, ‘kenarları kesilmiş.’

35. Inspiring Ethan

En iyi Tumblr blogları

Ethan Daniel Kociela grafik tasarım güzel örneklerini harmanlar

Ethan Daniel Kociela Montague, Massachusetts serbest grafik tasarımcı ve web tasarımcısı. O yeni müşteriler bir yük için yeni eserler yaratmak değil, o bu parlak tumblr blog grafik tasarım güzel örneklerini harmanlar.

36. Graphic color

En iyi Tumblr blogları

Bu akıllı tumblr blog grafik tasarım ve dövmeler aşkını birleştirin

Tasarımcı küratörlüğünde Marc Ostlund , Grafik Tasarım & Dövme, iki yaratıcı disiplinler arasındaki geçit sergiliyor. Sadece dövme veya grafik tasarım görüntüleri bakmak istiyorsanız, Ostlund sayfanın üst kısmında bazı kullanışlı sekmeleri sağlamıştır.

37. Gura Fiku

Gura Fiku zamanla Japon grafik tasarım belgelemektedir

Burada biraz farklı bir şey. Tasarımcı küratörlüğünde Ryan Hageman Japon halkı kelimesini ‘grafik’ telaffuz nasıl – – ​​zamanla belgeleri Japon grafik tasarım ve grafik tasarım doğu ve batı yaklaşımlar arasındaki farklılıkları ve geçitler, katalog, Gura Fiku. İlham verici ve aydınlatıcı.

38. The World Of A Graphic Designer

 -WORLD OF-A-GRAFİK-DESIGNER

Bu Tumblr adlı sloganı ‘Her şey bir grafik tasarımcı yaşam hakkında bilmeniz gereken’ şeklindedir. site biraz yaratıcı blok ile bu ilham ilham görüntüleri ve projeler ilanıyla, öğrenciler ve amatör tasarımcılar adamıştır.

Blog da büyük öğreticiler ve tüm yaratıcı ihtiyaçlarınız için daha fazla ilham dolu bir siteye bağlar. İlk tercüme biraz yapmanız gerekebilir, böylece Ancak, İspanyolca olduğunu.

39. Graphic Porn

 Grafik-Porn

Grafik porno kısa sürede tıklayın olarak gözler için bir bayram olduğunu. blogda yer tasarımlar ağırlıklı olarak eski eğilimlerden fütüristik kapsam olanlara kadar, baskı kopyası kaynaklanıyor.

Mesaj yoluyla eleme, bu grafik tasarım biraz ‘ölüyor ortamı’ hayat nefes hangi aralık görmek rahatlatıcı. Onlar baskı öldü diyorsunuz? Bu canlı ve Grafik Porn tekme var.

40. Reform

 Reform

Bir slogan “Her reform hareketi bir deli saçak vardır” ile bu Tumblr blog kesinlikle biz hiç rastlamak en ilginç biridir. Grafik tasarım, moda ve insanların güzel fotoğraf ile donatılarak, o kontrol dışarı değer.

Biz özellikle daha yaratıcı ilham için rasgele tasarım Tumblr blog yönlendirir bağlantılar sekmesini seviyorum. Bu Reform tasarım sevgi paylaşımı görmek harika!

41. Slapdashing

 Slapdashing

Slapdashing grafik tasarım ilham adanmış bir blog. Yanı sıra güzel resim ve müthiş düzenleri bir sürü kadar ilanıyla olarak, kullanıcı dostu mümkün olduğunca blog yapmak için özelliklerini alt sınıflandırıyor. Sekmeler olduğu için ilham bol anlamına tipografi, markalaşma, UI ve paketleme içerir. Tatlı, blog, bir ‘amaçsız bok’ sekmesi ile kapalı bitirir – uyandıran reklamların için daha yürekli bir yaklaşım. Bir arabaya dönüşür çocuk göz atın!

42. Design Dust

Tasarım Toz Fotoğrafın büyük örnekler, grafik tasarım, moda, mimari ve diğer yaratıcı madde bir araya getiren bir Tumblr blog. Harika bir yer tasarım ilham hızlı bir patlama için ziyaret etmek.

43. Pratt Jeff Rubio

 Pratt Jeff-Rubio

Jeff Rubio şu anda okuyan 22 yaşındaki New York sanatçı ve tasarımcı olan Pratt Institute . Blog sanatsal görünüm ve şık düzeni ile çok profesyonel görünümlü olduğunu.

Jeff düzenli geçenlerde, onun dikkatini çekti tasarım dünyasına öğrenmeye onun istekli yaklaşımını vitrine sahip ilham verici projeler ve tasarımlar nakleder. Onun katkısı çok büyük bir bloga geldiğinde tüm fark düzenli olarak üzerindedir.

44. We and Color

 WE-AND-RENK-

Tasarımcılar için elimizden geleni Tumblr bloglar numara 20 Biz ve Renk, grafik tasarım, illüstrasyon ve sanat ilham çok iyi vitrine için yaratıcı bir çıkış olduğunu. Tumblr onlar mimarlık, moda ve fotoğrafçılık hakkında yazılan gibi hemen her şey yaratıcı fikirler bulabilirsiniz kanıtlıyor.

Sitenin düzeni herhangi bir alanda yaratıcı için dış bağlantıları ve kullanışlı web siteleri ile, kullanımı kolaydır. Bunlar zaman sadece kısa bir miktarda 5.000 takipçileri yaklaşıyor, çok Twitter up konum. Onlar hala taze olduğunu iken katılın!

45. Typostrate

En iyi Tumblr blogları

Eğer orada tipografi sonsuz bir dizi ile neler yapabileceğini görün

Tipografi her yerde ve en reklamlar gibi, biz tüm görkemiyle görmek için seviyorum. Typostrate tipi ve şeylerin sonsuz dizisi hakkında bir blog onunla yapabilirsiniz . Tipografi tutkusunu ve güç vitrine bloglar içerik ve resimler yoluyla halledilir Hıristiyan Goldemann .

46. ​​Typography

Tipografi İçerik Takibi tasarım özellikli iş söylemeye izin verir

Tipografi Besleme web dört bir yanından gelen tipografi güzel örneklerini kadar hizmet veren bir görüntü liderliğindeki Tumblr galerisi. Temiz bir tasarım, bir yardımcı etiketleme sisteminden ve işin tüm büyük bir seçim üzerinde blog faydaları.

47. Beautiful Type

Güzel Tipi tipografi için aynı tutkuyu paylaşan iki web tasarımcıları, Francis Chouqet ve Aurélien Foutoyet, tarafından 2010 yılında başlatılmıştır.

Bu muhteşem Tumblr blog kalay yazıyor tam olarak ne yapar ve inanılmaz tipografi illüstrasyonlar ve web dört bir yanından gelen ilham videoları vitrinde. Aynı zamanda müthiş bir tasarım ve tip ile ilgili kitaplar adanmış bir sayfası vardır.

48. ** k Yeah TYPOGRAPHY

 Fuck-Evet-Tipografi

F ** k Evet Tipografi tip-sevgilisi tarafından harmanlanmış bu tip bir kutlama olduğunu. Eğer gerçekten ‘var’ tipografi hiç, o zaman bu fikrini değiştirmek için blog. Blog da ‘nasıl-it-yapıldığı’ videoları vitrine ederken, yeni ve benzersiz yazı takdir sahiptir. Helvetica bir kazı dahil – iyi ölçmek için atılmış bazı arsız şaka da bulunuyor. Her kendi!

49. TypeToy

Bu çarpıcı Tumblr blog “Grafik buluntular” olarak içeriğini devletler ama çok çok daha fazlası var. Bağbozumu ambalaj, son markalaşma ve baskı tasarım sonsuz tipografi ilham Toplama ile karşı karşıya konum ne olursa olsun Tipografi görevi TypeToy gitmek için yer olduğu anlamına gelir.

Gözler için bir anlık bayram olduğu gibi biz, blogun düzeni seviyorum. ziyaret an, tip varyasyonları, stil ve trendleri ton ile karşı karşıya ediyoruz. Eğer tipografi dışarı başlıyoruz veya tecrübeli yanlısı olsanız, TypeToy sizin için mükemmel Tumblr blog.

50. Typophile

 typophile

 

Tipografi hakkında bilgi edinmek ve ilham verici tasarımlara göz atmak isterseniz bu blog tam bir ilham kaynağıdır. Tipografiye meraklı iseniz bu blogu kaçırmamanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

 

Buna da Bakmalısın!

tumblr_n4t42eITLK1txdvnno1_500

EN İYİ TUMBLR GİFLERİ-3

EN İYİ TUMBLR GİFLERİ-3      

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir