Anasayfa / Genel / En İyi ve En Çok Kazanan Youtube Kanalları

En İyi ve En Çok Kazanan Youtube Kanalları

En İyi ve En Çok Kazanan Youtube Kanalları

Youtube’ın milyonlarca takipcisi olan ve milyarlarca izlenmesi olan dünyanın en iyi youtube hesaplarını derledik topladık. Der bir hesap dudak uçuklatan abone ve izlenme sayısına sahiptir.

Bu hesapları takip etmenizi de tavsiye ederiz. Oldukça başarılı ve kaliteli işler yapan kişilerdir.

 

iste-youtubeun-en-populer-isimleri1

20- UberHaxorNova/NovaPipeBomb

Videolarının toplam izlenmesi 1.38 milyar kişi. 24 yaşında. hesabının toplam abone sayısı 2,7 milyon. Asıl adı James Wilson Jr. Video oyun yorumlarıyla çok ünlü.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri2

19- HolaSoyGerman

Videolarının toplam izlenmesi 1.52 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 19,9 milyon. Asıl adı German Garmendia ve 23 yaşında. Komedi videolarıyla çok ünlü.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri3

18- TheDiamondMinecart

Videolarının toplam izlenmesi 1.53 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 4,11 milyon. Asıl adı Daniel, video oyunlara yönelik yorumlarıyla ünlü. CNBCe.com

iste-youtubeun-en-populer-isimleri4

17- VanossGaming

Videolarının toplam izlenmesi 1.56 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 9.52 milyon. Hesap komedi videolarıyla ünlü.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri5

16- Vegetta777

İspanyol Samuel de Luque, Minecraft, Saint’s Row, ve Battlefield gibi popüler oyunlara yaptığı seslendirmelerle ünlü. Videolarının toplam izlenmesi 1.62 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 7,46 milyon.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri6

15- JennaMarbles/JennaMarblesBlog

Videolarının toplam izlenmesi 1.70 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 15,5 milyon. Kendi açıyla hesabını yöneten Jenna, güzel görünme tavsiyeleriyle biliniyor. Hesabından yılda 350 bin dolara yakın para kazandığı biliniyor.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri7

14- CaptainSparklez

Videolarının toplam izlenmesi 1.70 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 8.14 milyon. Jordan Maron adlı kullanıcı geçen ay videoları 1 milyar toplam izlenmeyi geçen beşinci video oyun yorumcusu oldu.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri8

13- TheWillyRex/WillyRex

Videolarının toplam izlenmesi 1.85 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 10 milyon. Madrid’de yaşayan Guillermo Diaz da bilinen bir video oyun yorumcusu.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri9

12- NigaHiga/HigaTV

Videolarının toplam izlenmesi 2,13 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 15,89 milyon. Ryan Higa, 24 yaşında ve YouTube’da komedi videolarıyla ünlenen ilk kişiler arasında gösteriliyor.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri10

11- BFvsGF/PrankvsPrank

Videolarının toplam izlenmesi 2,14 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 11,58 milyon. Hesap ilk olarak sevgilisi kandırmaya çalışan Jeanna’nın videosuyla başladı ama sonrasında tüm dünyaya yayıldı.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri11

10- StampyLongHead

Videolarının toplam izlenmesi 2,15 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 4,16 milyon. Joseph Garrett İngiltere’de video yorumlarıyla bilinen en ünlü isimlerden.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri12

9- BluCollection

Videolarının toplam izlenmesi 2,24 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 1,25 milyon. Kanal oyuncakların nasıl kurulacağını, nasıl oynanacağını ve saklanacağını anlatan videolarıyla biliniyor.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri13

8- SkyDoesMinecraft

Videolarının toplam izlenmesi 2,36 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 10,57 milyon. Adam Dalhberg de video yorumlarıyla bilinen ünlü YouTube insanlarından.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri14

7- TheFineBros/TheFineBros2

Videolarının toplam izlenmesi 2,36 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 11,18 milyon. Brooklyn’de yaşayan Benny ve Rafi Fine adlı kişilerin yönettiği hesap kişilerin tepkilerini gösteren videolarıyla biliniyor.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri15

6- RayWilliamJohnson

33 yaşındaki Ray William Johnson’ın yönettiği hesap viral videolara yönelik yorumlarıyla ünlü. Videolarının toplam izlenmesi 2,76 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 10,8 milyon

iste-youtubeun-en-populer-isimleri16

5- BlueXephos

İngiltere merkezli en ünlü video yorum kanallarının başında geliyor. Videolarının toplam izlenmesi 2.86 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 7.2 milyon.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri17

4- TobyGames/TobyTurner/Tobuscus

Komedi videolarıyla ünlü hesabın videolarının toplam izlenmesi 2.91 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 14,99 milyon.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri18

3- DisneyCollectorBR

Adı bilinmeyen bir Brezilyalı kadına ait hesap Disney oyuncaklarıyla nasıl oynanacağını, onların nasıl kurulup, saklanacağını öğreten bir kanal. Videolarının toplam izlenmesi 3.69 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 2.81 milyon.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri19

2- Smosh

YouTube dünyasının en bilinenleri Ian Hecox ve Anthony Padilla tarafından yönetilen hesap komedi videolarıyla bilinen hesabın videolarının toplam izlenmesi 6.18 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 32.81 milyon.

iste-youtubeun-en-populer-isimleri20

1- PewDiePie Felix Arvid Ulf Kjelberg

İsveçli video yorumcusuna ait hesabın videolarının toplam izlenmesi 6.65 milyar kişi. Hesabının toplam abone sayısı 32 milyon.

 

Buna da Bakmalısın!

1436219618458

Eiji Tsuburaya Kimdir 7 Temmuz Doodle

Eiji Tsuburaya Kimdir? 7 Temmuz Doodle Yine Eğlendirdi!   Google 7 Temmuz büyük sürpriz. Önemli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir