Anasayfa / Diğer Grafik / En İyi Ücretsiz Fontlar

En İyi Ücretsiz Fontlar

En İyi Ücretsiz Fontlar

reis3

Bir çok ücretsiz yazı tipini sizlere her hafta bu yazı altında +10 eklenerek sunulacaktır. Toplamda +100 yazı tipi eklenecektir.Bu liste çeşitli en iyi ücretsiz fontları temsil eder. Kimileri sadece kişisel kullanıma açıktır. Kimileri ise hem ticari hem kişisel kullanıma açıktır.Aşağıda listelenen yazı tipi koleksiyonları Bazı web projelerinde kullanılan, ancak terimleri kontrol ettiğinizden emin olun.

– Kırık linkleri bildirirseniz seviniriz.

01. Pier

 

Screen-Shot-2015-05-05-at-12_25_03-PM(1)

Büyük ya da küçük herhangi boyutlu tasarımı için mükemmel bir  sans-serif yazı tipidir. Montreal merkezli kıdemli sanat yönetmeni Mathieu Desjardins tarafından düzenlenmiştir. Glif bir seçim vardır ve kişisel kullanım için ücretsizdir.

Sizin günlük tasarımlarıniz ve metin ihtiyaçlarınız için uygun olarak yapılmıştır.

02. Manifesto

Manifesto

Tomaz Leskovec ‘ın temiz, büyük gösteri yazı Manifestosu ortalarında 1920’lerin İtalyan rasyonalist hareketinin geometrik estetik esinlenilmiştir. Açısal ve göz alıcı…

03. Delicate

Delicate

Minimal seçenek için, Fransız stüdyo Faak & Paat ‘ın Narin çağdaş geometrik twist zarif serif şablon olduğunu. şık tasarım, üç versiyonu mevcuttur; , yuvarlak kalın ve sıkı ve hem kişisel hem de ticari kullanım için ücretsizdir.

FORMAT : TTF

 

 

04: Timber

 

timber1

İstanbul merkezli tasarımcı Mehmet Reha TUĞCU şık inline yazı Kereste, bir retro-fütüristik bir havası vardır. Hem kişisel hem de ticari kullanım için ücretsiz, bu iletmek için cesur bir tipografik mesajım var logolar, posterler, başlıkları ve herhangi bir tasarım durum için mükemmeldir.

 

05: Fabfelt Script

fab1

 

Fransız grafik tasarımcı Fabien Despinoy Fabfelt, bir sanayi hissi ile bir ücretsiz script yazı arkasındaki yaratıcı. “Ben, doğal ve biraz retro grenlilik olmadan el yazısıyla yazı, tasarım çalıştık” diye yorumluyor.

FORMAT: OTF

 

06. Bizon

Bizon

 

Nantes-tabanlı sanat yönetmeni Axel Bizon bu kişilik dolu büyük yazı, Bizon arkasındadır. düzensiz, el yapımı tasarım hem kişisel hem de ticari kullanım için ücretsizdir.

FORMAT : TTF

 

07. Futuracha

future1(1)

Meraklı tasarım kaşifler bir grup oluşturan kutsal ve seçim Futuracha bugünkü yazı arkasındaki ekip vardır. Onlar Behance üzerinde yorumum: “isim kelimeler Futura ve Cucaracha (İspanyolca hamamböceği) birleşimidir.” Tasarım pf Futura kitabın esasına dayanmaktadır. harfler kenarları radikal art deco tarzını hatırlatmak için çalışıyor güçlü bir şekilde uzanır.

 

08. Monthoers

m1

Eğer sıkıntılı bir retro yazı arıyorsanız, Monthoers iyi cevap olabilir. Endonezya tabanlı grafik tasarımcı tarafından oluşturulan Agga Swist’blnk , kişisel ve ticari kullanım için son onu Rochoes yazı enkarnasyonu ve ücretsizdir.

 

9. Reis

reis3

Bu serin, el yazısı tasarım Reis Marcelo Reis Melo tarafından yaratıldı. Posterler, logolar ve çok daha fazlası için mükemmel, Reis her zaman olduğu gibi, takdir, yazara bağışlar, kişisel ve ticari kullanım için ücretsizdir.

 

10. Anders

anders

 

Geometrik tasarım Anders yaratıcı reklam öğrenci tarafından deneysel bir projeydi , Tom Anders Watkins . “Modern yazı tasarımından kullanarak etkiler, ben burada, çok az ve benzersiz bir şeyler istedi sonuçtur,” Watkins Behance yorumluyor.

FORMAT : TTF

Daha fazla ücretsiz fonta alt kısımda yer alan butondan ulaşabilirsiniz.

Part 2

 

Buna da Bakmalısın!

1436219618458

Eiji Tsuburaya Kimdir 7 Temmuz Doodle

Eiji Tsuburaya Kimdir? 7 Temmuz Doodle Yine Eğlendirdi!   Google 7 Temmuz büyük sürpriz. Önemli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir