Anasayfa / Android / Agar.io İndir

Agar.io İndir

Agar.io İndir

maxresdefault2

Fenomen oyun Agar io günden güne büyümeye, yayılmaya devam ediyor. Daha önceden Steam tarafından yeşil ışık yakılan Agar io, bugün itibarı ile Play Store‘daki yerini aldı. Oyun üreticisi Miniclip  tarafından Play Store’a yüklenen oyun, daha ilk günden 100binlerce indirildi.

İlk çıktığı günden beri oyunseverlerce çok tutulan ve gün geçtikçe hit sayısını katlaya katlaya büyüten Agar io, son günlerde server güncellemesi nedeni ile Agar severlerin tepkisini toplamıştı. Oyunun yaratıcısı Zeach, bu server güncellemesinin nedeninin,  insanların arkadaşları ile grup halinde 

oynayarak oyunun mantığı ile ters düşmesinden kaynaklandığını söylese de, yedik mi hayır.Çünkü öngörü private serverlar satacağı yani herkesin kendi kafasına göre kurallarını koyduğu özel serverlar satacağı yönünde. Bu kadar popüler oyun , haliyle farklı kazanç yolları da deneyecek Zeach efendi.

Uzun lafın kısası , Agar.io play store‘deki yerini aldı , android severlerin hizmetine sunuldu. Oyundan ekran görüntüleri şu şekilde :

agar_io_apk

agar_io_apk_mobil

Browser sürümündeki gibi skinlerin isimlerini yazarak yine istediğimiz skini seçebiliyoruz. Mobil diye skin olmasın dememişler sağolsunlar. Ben turkey yazdım klasik, girdim. Alt ekran görüntüsünde sağda altta 2 tane dokunmatik buton var , % olan browser’daki space tuşunun görevini görüyor yani bastığımız kadar ortadan ikiye bölüyor. Altındaki crosshair olan da w görevini görüyor yani parça fırlatıyor. Yönü ise ekranın herhangi bir yerine basarak ve parmağımızı hareket ettirerek tayin ediyoruz.

Oyun beklediğimden daha stabil çalışıyor telefonda , donmuyor ama tek sorunu bence oldukça hızlı oynanıyor olması. Ben şahsen birkaç kez oynadım ancak büyüyemedim hızdan ötürü. Biraz daha yavaş oynansa bence daha iyi olabilir.

Google Play İndir
Agar.io indir, Agar.io mobil, Agar.io apk indir, Agar.io apk download, Agar.io free download apk, Agar.io android indir, Agar.io android download, Agar.io oyna, Agar.io yükle, Agar.io samsung indir, Agar.io ios indir, Agar.io windows phone indir, Agar.io wp indir,

Buna da Bakmalısın!

mir-v-ogne-vzlom_1

World at Arms İndir

  World at Arms İndir   [youtube http://www.youtube.com/watch?v=-gn0yzNiJEI]   Diğerleriyle güçlerini birleştirmek için bir klik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir