Anasayfa / Facebook / Facebook Sayfana Sekmeler Eklemek İçin Kullanabileceğin 4 Araç

Facebook Sayfana Sekmeler Eklemek İçin Kullanabileceğin 4 Araç

Facebook Sayfana Sekmeler Eklemek İçin Kullanabileceğin 4 Araç

Facebook sayfanıza Instagram ya da Twitter uygulamalarını eklemek istiyorsunuz; ya da 1-2 sayfalık statik bir tab yapmayı düşünüyorsunuz. Bunun için uzun uzadıya bir tasarım kodlama sürecine girmenize pek de gerek yok. Bu tip ufak detayları hazırlayabileceğiniz dört farklı uygulama aracını sıralayalım:

ozellestirilmis-facebook-sekmeleri

 

1-Shortstack

Facebook sayfanız için sekmeler hazırlamaya yardımcı bu araç, kolay kullanım özelliği ile büyük bir rahatlık sağlıyor. Eklemek istediğiniz modülü ekleyebilir, butonlara dilediğiniz isimleri verebilir ve isterseniz kendi tasarımınızı da hazırlayacağınız sekmenize ekleyebilir, paylaş metinlerine bile kolaylıkla müdahale edebilirsiniz.

2-Woobox

Facebook sayfanız ya da websiteniz için ücretsiz tab sağlayan diğer bir site. Pinterest, Twitter ve Instagram gibi tab’leri kolaylıkla hazırlayıp sayfanızda yayına alabiliyorsunuz. Ayrıca aylık belli bir ücret karşılığında çeşitli hazır uygulamalarından da yararlanabiliyorsunuz. Hazır tasarımları da sunan Woobox’ta uygulama yayına almak ise oldukça rahat ve kolay.

3-Socialappshq

Sosyal medya takibi, analiz, etkileşim araçları ve çok daha fazlasını kolaylıkla kullanabileceğiniz SocialAppsHQ’de bulabilirsiniz. Twitter ve Instagram tab’leri ile çoklu video tab’lerini ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Bazı uygulamaların ücretli olduğu sitede, oluşturduğunuz sekmelerin analizlerini de görüntüleyebiliyorsunuz.

4-Tabfoundry

Basit bir tab oluşturmanın oldukça kolay olduğu Tab Foundry araçlarını oldukça rahat kullanabiliyorsunuz. Tab’inizi istediğiniz şekilde oluşturmanıza imkan veren uygulamada, çekiliş ve fotoğraf yarışmaları yapabilir, hazır sekmelerden yararlanabilir ve özel olarak istediğiniz gibi sekmeler oluşturabilirsiniz. Menüsü oldukça rahat kullanılan sitede, çok kısa sürede sekme oluşturabilmek de mümkün.

Buna da Bakmalısın!

komik-facebook-sözleri

Facebook’ta Hangi Reklam Tipi Seçilmelidir

Facebook’ta Hangi Reklam Tipi Seçilmelidir?   Bu soruları yanıtladıktan sonra, her bir reklam verme amacıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir