Anasayfa / Android / NBA General Manager 2015 İndir

NBA General Manager 2015 İndir

 

NBA General Manager 2015 Ücretsiz apk İndir

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=EwmkeceAk6s]

 

EN BAĞIMLILIK YAPICI mobil Yönetici 2. sürüm geldi! En sevdiğiniz ayrıcalığı yönetin ve binlerce kullanıcıyı oyun alanının dışına süpürün.
ÜCRETSİZ OLARAK ŞİMDİ İNDİR! RESMİ NBA OYUNU.
NBA’NIN EN İYİ OYUNCULARI İLE SÖZLEŞME İMZALAYIN
Los Angeles Lakers, Cleveland Cavaliers, Oklahoma City Thunders, Chicago Bulls, San Antonio Spurs, Indiana Pacers, Boston Celtics, Miami Heat, New York Nicks kalecileri, orta saha oyuncuları ve forvetleri ile sözleşme imzalayın ve bunun yanı sıra diğer ayrıcalıkları edinin. Oyuncularınızı hazırlayın, onların seviyelerini artırın, becerilerini geliştirin ve onları ilk andan itibaren oyun alanına çıkarın. Çok çalışırsanız, kendinize yenilmez bir takım kurabilirsiniz.

LİG, MÜKEMMELLİK İÇİN REKABET
Takımınız. Ayrıcalığınız. Sözleşme imzalayın, geliştirin, meydan okuyun, her gün lige hazırlanın ve rakiplerinizi yenin!
HİÇBİR SAVUNMA SİZİ DURDURAMAZ
Hücum oyunları kazanır, ancak savunma şampiyonluğu kazanır. Baş başa oyunlar, turnuvalar ya da ligde olmak üzere oynamak istediğiniz oyun modunu seçebilirsiniz. 3 oyun modundan herhangi birinde hücum ve savunmanızı hazırlayıp, tüm dünyadaki rakiplerinizi ezip geçin. Diğer takımlar da hazır olsalar, iyi olur!
ARKADAŞLARINIZ VE BİNLERCE KULLANICIYA KARŞI OYNAYIN
Arkadaşlarınız sizinle oynamak ve oyunda ilerlemenize yardımcı olmak istiyor. Hepsini yenerek en iyi olduğunuzu gösterin!
PUAN SİSTEMİ TAMAMEN GERÇEĞE DAYALIDIR
%100 gerçeklik! Bu oyunu çok gerçekçi yapan özelliklerden birisi de oyuncularınızın oyuncu değeridir. Bu değerler gerçek hayat oyunlarında kendi performanslarına göre değişir, bu yüzden her zaman sahada en iyi oyunculara sahip olduğunuzdan emin olmak için dikkatli olmalısınız.
GÜÇLENDİRİCİLER VE DONANIMLAR
Takımınızı sanal donanımlarla güçlendirin. Daha fazlasına sahip oldukça, daha iyi oyun kazanma şansına sahip olursunuz!
Yeni NBA Genel Müdürü 2015’i indirin ve favori NBA takımlarınızın gerçek Genel Müdürü olun.
Biz zaten yeni güncellemeler üzerinde çalışıyoruz. Başka bir sezon boyunca NBA Genel Müdürünü oynadığınız için teşekkür ederiz!

Bu uygulamayı çalıştırmak için internet bağlantınızın olması gerekecektir. Bu uygulama entegre satın alma imkanları sunuyor. Cihazınızın ayarlar menüsünden, bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.

Gerekli yardım için www.fromthebench.zendesk.com adresini ziyaret ediniz.
Diğer oyuncularla tanışmak ve oyunda güncel kalmak için www.fromthebenchgames.com/forums/ adresinden formumuzu ziyaret ediniz.

Bu uygulama ‘Gizlilik Politikası’nı ve ‘Yasal Uyarılar’ı kabul etmenizi gerektirmektedir. Bu, “From The Bench, SL” ve ortaklarının reklamlarını içerir, oyun içindeki reklamları kapsar, ağ ve GPS tabanlı konum içerikli üçüncü taraf reklamların teslimi ve analiz teknolojisi ile verileri tekrar bir araya getirir. Ayrıca, doğrudan internet bağlantılarının yanı sıra, 13 yaşından daha olgun kişiler için sosyal ağlara doğrudan bağlantılar içerir.

NBA General Manager 2015 İndir NBA General Manager 2015 İndir NBA General Manager 2015 İndir NBA General Manager 2015 İndir NBA General Manager 2015 İndir

 

Google Play İndir

 

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir