Anasayfa / Android / Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir

Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir

 

Marvel Şampiyonlar Turnuvası apk İndir

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=g5tm_OyGiDo]

 

Demir Adam, Kaptan Amerika’ya karşı! Hulk, Wolverine’e karşı! Drax, Deadpool’a karşı! Marvel tarihinin en büyük dövüşleri parmaklarının ucunda! Evrenin Atalarından biri olan açgözlü Koleksiyoncu, seni Marvel’ın süper kötüleri Thanos, Fatih Kang ve daha fazlasına karşı destansı bir mücadeleye çağırıyor! Mobil cihazında şimdiye kadarki en iyi ücretsiz mobil dövüş oyununun keyfini çıkar… İşte Şampiyonlar Turnuvası!

ŞAMPİYONLARLA EN GÜÇLÜ EKİBİNİ OLUŞTUR:
Kang ve Thanos’u yenmek için maceralara atılırken, kahramanlardan ve kötülerden oluşan (Demir Adam, Hulk, Wolverine, Fırtına, Star-Lord, Gamora, Örümcek Adam, Deadpool, Thanos, Kış Askeri vs.) güçlü bir takım oluşturarak gizemli, yeni ve süper güçlü kozmik rakiplerle kapışıp Marvel Evreni’ni yok olmaktan kurtarmak için savaş.

ARKADAŞLARINLA GÜÇLERİNİZİ BİRLEŞTİRİN:
En kuvvetli İttifakI oluşturmak için arkadaşlarınla ve diğer oyuncularla İttifak kur. İttifakın ile stratejini belirleyip, ittifak üyelerinin Şampiyonlarının savaşta kalmalarına yardımcı ol ve özel İttifak ödüllerini kazan.

EN GÜÇLÜ KAHRAMANLARI (VE KÖTÜLERİ!) TOPLA:
Kahramanlardan ve kötülerden oluşan takımını kur, kahramanlarının seviyelerini yükselt ve onları akıllıca yöneterek Marvel Çizgiromanlarında geçen ortaklık ve ilişkilere göre sinerji bonusları topla (örneğin bonus kazanmak için Kara Panter ile Fırtına’yı veya Cyclops ile Wolverine’i eşleştir veya Galaksinin Koruyucuları’ndan bir ekip oluşturarak takım bonusu edin). Kahraman/kötüler ne kadar güçlü olursa, istatistikleri, yetenekleri ve özel hareketleri de o kadar iyi olur.

MACERAYA ATIL VE SAVAŞ:
Klasik Marvel tarzındaki heyecan verici hikâyede yolculuğa çıkıp dinamik macera haritalarını keşfet ve mobil platform için özel olarak geliştirilen kontrollerle aksiyon dolu savaşlara katıl. Marvel Evreninin efsanevi yerlerinde çok sayıda kahraman ve kötüyle savaş: İntikamcılar Kulesi, Oscorp, Kyln, Wakanda, Savage Land, Asgard, S.H.I.E.L.D. Helicarrier ve daha fazlası!

HD KALİTE
Çoğu Android tablette 1080p yüksek çözünürlüklü oyun deneyimi.

YENİLİKLER

Turnuva’daki Yenilikler:
• Ultron Turnuva’yı bozdu! Koleksiyoncu’nun İZO-Küre’yi korumasına yardım et!
• Oyuncu Ustalıkları – Şampiyonun için yeni avantajlı etkiler
• Sosyal Merkez – Tüm sosyal hizmetler burada
• Düellolar – Ödüller için diğer Oyuncuların Şampiyonlarını yen!
• Hedeflere İttifakınla birlikte ulaşıp ödüller kazan!
İyileştirmeler:
• Kahramanın Gücünün kendiliğinden değişmesi sorunu çözüldü
• Dayanma gücü yenileme ve arena açmaya Kredi harcamadan önce onay ekranı eklendi
Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir