Anasayfa / Android / Home Makeover 3 Hidden Object İndir

Home Makeover 3 Hidden Object İndir

 

Home Makeover 3 Hidden Object İndir

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=r_XdtIbhsF8]

 

Ev makyaj geri döndü, daha büyük ve her zamankinden daha iyi!

Emma sadece onun amca ve Grandparent evine bir uzun alan geziden eve var! Geldikten sonra, onun bahçesi ciddi bir makyaj ihtiyacı anlar! Bahçe Makeover: Belediye Başkanı biraz “cesaret” ile, o daha önce o hiç yapmamıştı şey denemek için onun kalbini ayarlar!

Ev makyaj 3- Gizli Nesne 3 popüler oyun mekaniği birleştiren: Gizli Nesne, Zaman Yönetimi ve 3 maç! Biz bizim sadık oyuncuların geribildirim dinledi ve bu iyi oyun yapmak için onun devamı dramatik iyileştirmeler yapılmış!

Ana özellikleri:
– Story Mode: Emma bahçe geri Yardım! Arama ve evin etrafında gizli nesneleri bulmak. Yeni Bahçe şeyler satın almak için para kazanmak için karmakarışık / garaj satışlarını tutun!
– Oyun Modu: 15 üzerinde farklı oyun modları, böylece tekrar tekrar bu oyunu oynarken sıkıldım hissedeceksiniz değil!
– Oyun Görevler Ton: oyun görevler kabul ve bunları tamamlamak gibi ödülleri almak! Daha ileride düzenli güncellemeler gelmek!
– Günlük Spin: ücretsiz bonus para kazanmak için geri oyun her gün alın!
– Sınırsız Oyun: Sınırsız Gizli Nesne seviyeleri yaklaşık 15 muhteşem sahneler açıklıklı!
– Başarılar: Devam etmek için 9 heyecan verici başarıları! Bunu almak ve arkadaşlarınıza övünmek ne kadar hızlı olduğunu söylüyor senin parlak Ultimate Trophy bir anlık atın!
– Bonus Eğlenceli Gerçekler: Yani oynamak ve oyun nesneleri bulmak gibi kullanışlı eğlenceli gerçekleri öğrenebilirsiniz!
– Ve daha birçok: Yepyeni izometrik dekor oyunu, Maç 3 modları, güzel ev sahneleri, yardımsever zoom ve ipucu özellikleri çok nesneleri bulmak için, oyun ipuçları, gelişmiş oyun motoru, daha iyi grafik ve diğer birçok büyük gelişmeler!

Bu sadece bir gizli nesne oyunu değil! Bu muhtemelen hiç oynayacak en iyi oyunu. Eğer dikkatli bir dedektif gibi arama, macera isterseniz, gizlemek ve öğeler elemanları ve / veya avcılık ararlar. Şimdi bu ücretsiz uygulamayı indirin! Kim ücretsiz oyun sevmez? Bir mobil cihaza veya bir tablet için mükemmel bir uygulama! Ne bekliyorsun?

YENİLİKLER

– 30 yeni görevler (Prens Görevler zorlu dahil!) Eklendi
– Google entegre Liderler ve Başarılar oynayın!
– 3 oyun daha akıcı Maç!

 

Google Play İndir

 

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir