Anasayfa / Android / FRONTLINE COMMANDO WW2 İndir

FRONTLINE COMMANDO WW2 İndir

 

FRONTLINE COMMANDO WW2 Ücretsiz Apk İndir

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=mHx5QY0grag]

 

Aksiyon oyunu sevenler için Google Play ve Apple Store’un en iyi geliştiricileri arasında yer alan Glu tarafından muhteşem bir aksiyon oyunu!

Farklı heyecanlar yaşamak isteyenler ve eğlenceye doymak isteyenler için FRONTLINE COMMANDO WW2 süper bir tercih olacaktır. Görselleri ve efektleri oldukça başarılı olan bu oyunun 5bin üzerinde indirilmesi bulunmaktadır. Fakat ilerleyen günlerde oldukça popülerleşeceğe  benziyor. Sizde bu heyecana dahil olmak istiyorsanız hemen indirin ve bu macerada sizde yerinizi alın!

 

ÖZELLİKLER

SİZİN KOMUTANLIĞI AT GÜÇLÜ Weaponry
Yeni ve geliştirilmiş silah zaferi Müttefik kuvvetlerinin yol yardım etmek sizin hizmetinizdedir. Senin bütün cephanelik ile mücadele ve makineli tüfek, keskin nişancı tüfekleri, roketatar, lav silahları, ve daha kullanmaktadır. Savaş Silahını seç ve hedefleri ortadan kaldırmak!

YILDIZ GRAFİK ve etkili ORTAMLARI
Üstün grafik ve hassas kontroller sayesinde, görmek ve WW2 eylem hissedebilirsiniz. Ne olursa olsun misyon veya makineli tüfek gelen silahını size savaş frontlines konum sniper- için.

High-end, sürükleyici tablet oyun!

Frontline Commando: WW2 oynamak için ücretsiz, ama hesabınızı talep edecektir bazı ekstra öğeler için gerçek para ödemeyi tercih edebilirsiniz. Eğer aygıt ayarlarını ayarlayarak in-app satın alma devre dışı bırakabilirsiniz.FRONTLINE COMMANDO WW2 İndirFRONTLINE COMMANDO WW2 İndirFRONTLINE COMMANDO WW2 İndirFRONTLINE COMMANDO WW2 İndir

 

Google Play İndir
Farklı heyecanlar yaşamak isteyenler ve eğlenceye doymak isteyenler için FRONTLINE COMMANDO WW2 süper bir tercih olacaktır. Görselleri ve efektleri oldukça başarılı olan bu oyunun 5bin üzerinde indirilmesi bulunmaktadır. Fakat ilerleyen günlerde oldukça popülerleşeceğe  benziyor. Sizde bu heyecana dahil olmak istiyorsanız hemen indirin ve bu macerada sizde yerinizi alın!Farklı heyecanlar yaşamak isteyenler ve eğlenceye doymak isteyenler için FRONTLINE COMMANDO WW2 süper bir tercih olacaktır. Görselleri ve efektleri oldukça başarılı olan bu oyunun 5bin üzerinde indirilmesi bulunmaktadır. Fakat ilerleyen günlerde oldukça popülerleşeceğe  benziyor. Sizde bu heyecana dahil olmak istiyorsanız hemen indirin ve bu macerada sizde yerinizi alın!Farklı heyecanlar yaşamak isteyenler ve eğlenceye doymak isteyenler için FRONTLINE COMMANDO WW2 süper bir tercih olacaktır. Görselleri ve efektleri oldukça başarılı olan bu oyunun 5bin üzerinde indirilmesi bulunmaktadır. Fakat ilerleyen günlerde oldukça popülerleşeceğe  benziyor. Sizde bu heyecana dahil olmak istiyorsanız hemen indirin ve bu macerada sizde yerinizi alın!

 

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir