Anasayfa / Android / Criminal Case İndir

Criminal Case İndir

Criminal Case  İndir

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=_ttu2gGgMX0]

 

Macera oyunu sevenler Pretty Simple tarafından geliştirilmiş olan meşhur Criminal Case oyununu kesinlikle denemelisiniz!

Olayları çözmek benim işim diyorsanız. Sizleri bir dize karmaşık olay sizi bekliyor. Oldukça eğlenceli ve bağlayıcı olan oyun kullanıcıları tarafından da oldukça olumlu yorumlar almaktadır.

ÖZELLİKLER:
• Bir gaddar ve yozlaşmış kentte suç sahneleri araştırmak
Arkadaşlarınızla oynayın • gelmiş geçmiş en iyi dedektif olmak
• ipuçları inceleyin ve delil aramak için örnekleri analiz
• tanıkları ve şüphelileri Sorguya
• adalet katili getir

LÜTFEN DİKKAT – Ceza Case, ancak bazı oyun öğeleri de gerçek para karşılığında satın alınabilir oynamak için tamamen ücretsizdir. Bu özelliği kullanmak için istemiyorsanız, cihazınızın ayarlarında in-app alımları devre dışı bırakın.

 

Google Play İndir
Olayları çözmek benim işim diyorsanız. Sizleri bir dize karmaşık olay sizi bekliyor. Oldukça eğlenceli ve bağlayıcı olan oyun kullanıcıları tarafından da oldukça olumlu yorumlar almaktadır.Olayları çözmek benim işim diyorsanız. Sizleri bir dize karmaşık olay sizi bekliyor. Oldukça eğlenceli ve bağlayıcı olan oyun kullanıcıları tarafından da oldukça olumlu yorumlar almaktadır.Olayları çözmek benim işim diyorsanız. Sizleri bir dize karmaşık olay sizi bekliyor. Oldukça eğlenceli ve bağlayıcı olan oyun kullanıcıları tarafından da oldukça olumlu yorumlar almaktadır.Olayları çözmek benim işim diyorsanız. Sizleri bir dize karmaşık olay sizi bekliyor. Oldukça eğlenceli ve bağlayıcı olan oyun kullanıcıları tarafından da oldukça olumlu yorumlar almaktadır.Olayları çözmek benim işim diyorsanız. Sizleri bir dize karmaşık olay sizi bekliyor. Oldukça eğlenceli ve bağlayıcı olan oyun kullanıcıları tarafından da oldukça olumlu yorumlar almaktadır.Olayları çözmek benim işim diyorsanız. Sizleri bir dize karmaşık olay sizi bekliyor. Oldukça eğlenceli ve bağlayıcı olan oyun kullanıcıları tarafından da oldukça olumlu yorumlar almaktadır.Olayları çözmek benim işim diyorsanız. Sizleri bir dize karmaşık olay sizi bekliyor. Oldukça eğlenceli ve bağlayıcı olan oyun kullanıcıları tarafından da oldukça olumlu yorumlar almaktadır.Olayları çözmek benim işim diyorsanız. Sizleri bir dize karmaşık olay sizi bekliyor. Oldukça eğlenceli ve bağlayıcı olan oyun kullanıcıları tarafından da oldukça olumlu yorumlar almaktadır. 

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir