Anasayfa / Android / Attack the Light

Attack the Light

 

Attack the Light oyna indir ücretsiz apk indir

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=9UDT17mInDA]

 

Rol oyunu sevenlerden misiniz? Cartoon Network tarafından geliştirilmiş olan bu rol oyununu denemenizi öneriyoruz. Görsel açıdan başarılı olan oyun, yorumlarda da oldukça olumlu eleştiriler almış. Oyunun son güncelleme ile tüm hataları düzenlenmiştir. Keyifli zaman geçirebileceğiniz oyunlardan bir tanesidir.

Nasıl Oynanır?

Hiçbir şekilde uygulama içi satın alım barındırmayan bir premium oyun olan Attack the Light, hem programın hem de sıralı rol oyunlarının hayranları için olmazsa olmazı.

“…tekrar tekrar oynanabilen, erişilebilir ama alışılmadık bir rol oyunu.” – The Guardian’ın Haftanın En İyi 20 Android Uygulama ve Oyunları’ndan 6/4/15

“Hala Steven Universe hayranı değilseniz eminim Attack the Light’ı oynadıktan sonra olacaksınız.”

“Eğlenceli oyun, harika savaş.”

Işığa Saldır’da; güçlü bir taş silahını durdurmak için Lal, İnci, Ametist ve Steven’ın güçlerini birleştir!

KRİSTAL TAŞ GÜCÜ
Lal’in roket eldivenini ateşle, Hologram İnci’yi çağır ve Mor Puma’yla düşmanlarının canını yak. Dört taşın da kendine özel saldırı ve geliştirmeleri var.

SİHİRLİ MACERALAR
Mağaraları keşfet, kötülerle savaş, çok gizli hazineleri topla ve seviyeni artır! Steven’ın sırt çantasını, sana maceranda yardımcı olacak çeşit çeşit sihirli nesneyle doldur.

KOLAY OYNANAN RPG
Sezgisel dokunma ve kaydırma kontrolleri, yıkıcı hasar vermeyi kolay kılıyor. Her yeni gücün, öğrenilmesi gereken yeni bir mekaniği var.

TAŞ FÜZYONU
Üçlü taş füzyonu olan Aleksandrit’i düşmana sal! Kendisi müthiş bir ateş gücüne sahip, acımasız bir kızdır. Füzyon gücüyle ışığa saldırmakla kalma, onu yok et!

HİKAYE: REBECCA SUGAR
Işığa Saldır, “Steven Universe”in yaratıcısı Rebecca Sugar’dan yepyeni bir öyküye sahip. Ayrıca oyunda Steven Universe’in orijinal dublaj sanatçılarının sesleri kullanıldı!

Dört kahraman, sihirli bir macera için güçlerini birleştiriyor. RPG’nin böylesi, dostlar başına!şimdi IŞIĞA SALDIR zamanı!

 

Google Play İndir Apple Store İndir

 

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir