Anasayfa / Android / Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları (2015)

Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları (2015)

Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları (2015)

 

1- Spider-Man Unlimited

16307880893_9723209031_m
El çizimi, aksiyon dolu bu atari tarzı macera oyununda büyük tehlikeye karşı tüm Örümcek Adamları ve Örümcek Kadınları birleştir!

Spider-Verse’de bir kahramanlar ordusu oluştururken Marvel çizgi romanlarından fırlamış hikaye akışını deneyimle. Kendilerinin sonsuz sayıda versiyonunu New York’ta açtıkları boyutsal geçitten geçirmeye çalışan Belalı Altılı’yla savaş! Bu inatçı bela boyuttan boyuta geçerek her birini yok ediyor. Şimdi hayatta kalma için savaşma sırası bizde!

İLK ÜCRETSİZ ÖRÜMCEK ADAM OYUNU!
• İlk atari tarzı ağ koşucusu İnanılmaz Örümcek Adam ile heyecanı yakala! New York’ta 7’den fazla ortamda sallan, koş ve savaş!
• Eşsiz savaş ve koşular içeren oyun akışıyla sonsuz bir koşu oyununun ötesine geç! Boyutsal süper kötülerle savaş, sallan, duvara tırman, hava dalışı yap!
• Öykü modunda, her sayıda 5 patronla savaş ve 25 görev oyna! Muhteşem ödüller, yeni günlük ve haftalık etkinlikleriyle etkinlik modunda aksiyonu yaşa! Ya da sınırsız modda lider panosunda tırman!

 

 

2- Temple Run 2

temple-run-2-logo
Milyonlarca indirme üzerinde birlikte Temple Run mobil oyun yeniden. Şimdi, atlama dönüm ve Temple Run 2 seviyorum kayar, heyecan verici koşu daha olsun!

Eğer lanetli idolü ile kaçmaya çalışırken tehlikeli uçurumlar, ZIP çizgiler, madenler ve ormanlar gidin. Ne kadar çalıştırabilirsiniz ?!

ÖZELLİKLER

★ Güzel yeni grafik
★ Muhteşem yeni organik ortamlar
★ Yeni engeller
★ Daha powerups
★ Daha başarıları

 

3- Modern Combat 5: Blackout

icon320x320

En iyi FPS serisinin en son oyunu, nişancı oyunları için çıtayı daha da yükseltirken bir kez daha aksiyona dal! Dinamik çok oyunculu harp oyununda bir birlik oluştur, arkadaşlarını ekle, kendinin ve ekibinin becerilerini diğer birliklere karşı sına!

Tek oyunculu oynamayı mı seviyorsun? O zaman anarşinin eşiğine gelmiş bir dünyaya adım at ve dünyayı paramparça etmek isteyen manyağın kim olduğunu bulmaya çalışırken bir korkunç durumdan diğerine atla.

FAVORİ SINIFINI SEÇ
> Tek ve çok oyunculu modlarda yükselebileceğin 5 kişiselleştirilebilir sınıf
> Sana uyan oyun tarzını bul: Saldırı, Ağır, Keşifçi, Keskin Nişancı veya Destek
> Beceri puanı kazanıp harcayarak sınıfa özel becerileri etkinleştir

YÜKSEK GÜÇTE ÇOK OYUNCULU MOD
> Birlik birliğe çok oyunculu maçlarda destansı çarpışmalar
> Küresel ve birlik sohbetleriyle diğer oyuncularla konuş
> Bireysel ve birlik lider panoları
> Sınırlı süreli etkinliklerde müthiş ödüller kazan

 

4- Modern Nişancı – Sniper

modern_nisanci_sniper_v1_4
Nişan alın! Ateş edin! En iyi FPS oyunu olan Modern Nişancı, tehlikelerle sizde heyecan uyandıracak!

Modern bir nişancı olarak her açıdan bakıldığında, seçkinler seçkinisiniz. Modern toplumun karanlık kenarlarında yürürken her an tehlikelerle dolu silah savaşı ve suikastle karşı karşıya gelme ihtimaline karşı hazır olmanız lazım. Bazen bir cadde dolusu asker temizlemeniz lazım, bazen bir vuruşla tek bir hedef kişiyi öldürmeniz lazım. Atıcılık becerinizi göstermek ve her göreve meydan okumak için her türlü yüksek kaliteli nişan tüfeği en iyi yardımcınızdır,

 

5- Iron Man 3

iron_man_collection_folder_icon_by_jesusofsuburbiatr-d8234au
Çıkacak filmin resmi oyunu olan bu hızlı ve sonsuz uçuşta Iron Man olarak milyarder Tony Stark’ın yerini al!
Iron Man 3’te geçen olaylardan sonra Tony, barış yanlısı biri oldu ama dünyanın her yerinde sürekli olarak tehditler ortaya çıkmakta. Bunları çözebilecek tek kişi de Iron Man.
Bu bağımlılık yapan sonsuz uçuşa hazır ol!

SABIRSIZLIKLA BEKLENEN SÜPER KAHRAMAN FİLMİNİN RESMİ OYUNU, ÜCRETSİZ!
✔ Dünya çapında ortaya çıkmakta olan A.I.M. güçlerine karşı inanılmaz uçuşlar esnasında savaş
✔ Kendiliğinden seviye üreten uçsuz bucaksız 3 farklı bölgeyi keşfet: Malibu Sahilleri, New York Şehri ve Çin
✔ Iron Man çizgi romanlarında nam salmış 4 kötü adamla yüzleş: Crimson Dynamo, Ezekiel Stane, Living Laser ve güç timsali M.O.D.O.K.

DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BİR IRON MAN OL!
✔ Hızlı uçuş çatışmalarında ve destansı teke tek yüzleşmelerde farklı görevleri tamamla
✔ Şaşırtıcı bir şekilde hızlı cevap veren kaydırma kontrolleri ile Iron Man’in gücünü ortaya koy
✔ Olağanüstü bir 3B dünyasının tadını en son grafikler ve animasyonlarla çıkar

 

6-  Overkill 3

4
Geleceğe Hoşgeldiniz. Bu korkunç ve karanlık. Hiç ezen Faction herkes takip ve itaat istiyor. Onlar hiçbir şey duracaktır. İnsanlar korkuyor. Demoralize. Mücadele eden birkaç acı sayıca vardır.

Onlar umut gerekiyor. Birisi onlara yol göstermek. Eğer insanlık için ayağa ve geleceği için mücadele edecek?

Kötü Faction güçleri ve onların acımasız öldürme makineleri üzerinde zafer içine Direniş Kurşun Overkill 3. olan görsel-işitsel gösteri eyleme adım.

> GUN YÜKSELTMELER VE EKLENTİLER TON ile eşsiz GUN ÖZELLEŞTIRMESI
Klasik av tüfeği, saldırı tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri ve makineli tüfek süper güç fütüristik ateşli silahlar kadar tamamen özelleştirilebilir silahlar büyük cephanelik ile kendinizi kol.

> ÇEŞİTLİ VE DEĞİŞEN GAMEPLAY
Terk edilmiş şehirlerde ve sanayi kompleksleri düşman çöllerden, sürekli değişen ortamlar üzerinden seyahat. Sadık Faction askerler, ağır saldırı mangaları ve keskin nişancılar karşı savaşın. Her savaşı kazanmak için yeni taktikler kullanın.

Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları v Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları

 

7- Implosion – Never Lose Hope

images

Yirmi yıl Dünya’nın yıkılmasından sonra, İnsan ırkının kalıntıları bir kez daha yok olma tehlikesi ile karşı karşıyayız. Zaman bizim varlığını haklı çıkarmak için gelmiştir. Savaş Makine serisi III savaş takım – insanlığın son silah karşı kapalı XADA kareler olarak bilinen gizemli bir yaşam formu.

Özellikler: Çarpıcı konsol kalitesinde grafikler, birinci sınıf ses oyunculuk ve Hollywood dereceli ses üretimi. Ustalıkla Grammy Ödülü kazanan ve üçlemesi mühendisi John Kurlander “Yüzüklerin Efendisi” ile karışık Tam orkestra puanları.

platform üzerinde görülen en sezgisel dokunmatik kullanıcı arayüzü.

Aerodinamik ARK Çekirdek sistemi üzerinden yükseltilebilir emrinde süper teknoloji silahlar bir büyük cephanelik. İnsan ve Makine nihai füzyon ol. Türlerin hayatta kalmasını sağlamak.

 

8- Dungeon Hunter 5

OdvRsX2ITBA
Efsanevi Dungeon Hunter serisi bir ejder kükremesiyle geri geliyor! Mobil platformda seni fantastik bir dünyaya çekecek gelmiş geçmiş en yoğun ve derinlikli kesip biçme oyununu oyna!

Valenthia Krallığı’ndaki şeytan istilası durduktan sonra bile dünyadaki ayrışma ve parçalanmalar en küçük hücrelerine kadar devam ediyor. Barışı sağlayanlar şu anda sadece ödül avcısı teşkilatlarının savaşçıları. Üstelik ayağa kalkabilmemiz için liderlerinden sadece birinin kılıcı o canavarları ait olduğu karanlığa gönderebilir.

– Tek Oyunculu Harekat
Elinde kılıcın, seçilmiş kahraman olarak teşkilatınla birlikte bir intikam yolculuğuna çık. Viraneye dönen beş diyarda dolaş ve bilenen en belalı ödül avcısı ol.

– İşbirlikli Oyun
Hain şeytanlar, cesur kahramanlar ve korkusuz ejderlerle dolu fantastik maceranda sana yardım etmeleri için arkadaşlarını ve diğer oyuncuları kiralık savaşçı olarak işe al.

– Eşzamansız Çok Oyunculu
Birbirinden farklı canavar kölelerle teşkilat kaleni kişiselleştir, yönet, savun ve ganimetlerini yağmalamak için rakiplerinin kalelerine saldır.

– Kısıtlama olmaksızın kendi malzemelerini yap:
En iyi ödül avcısı olmak, en büyük ejderi öldürmek ve teşkilatına bu onuru kazandırmak için 46 zırh, 150 kılıç, balta ve daha fazlasını kaynaştır, evrilt!

 

9-  Blitz Brigade

1
Çok oyunculu bir aksiyona hazır mısın? İtilaf Devletleri mi İttifak Devletleri mi, zafer mi mağlubiyet mi, mayonez mi hardal mı? En büyük FPS hesaplaşması olan Blitz Brigade oyununda hepsi bir karara bağlanacak!
Tamamen belalı beş üst düzey sınıftan biri ol ve düşmanlarını çamur deryasına yatırıp onlara istediğini söylemek için başka oyuncularla ekip kur.
Sonunda gerçek bir sınıflandırılmış, çok oyunculu FPS oyunu Android için hazır!

ÇEVRİMİÇİ SAVAŞ!
✓Çok oyunculu oyunlarda 12’ye varan oyuncu sayısı
✓5 sınıf: Asker, Topçu, Sıhhiyeci, Keskin Nişancı, Gizli Harekatçı
✓Hakimiyet modunda savaş meydanına hükmet
✓Ölüm Müsabakası oyunlarında rakip orduyu bombala
✓Savaşta taktik üstünlük için 3 farklı araç kullan
✓Her biri bir sınıfa özel 100’den fazla silahla savaş
✓Her oyun karakterine özel alaycı sözler ve öldürme cümleleri
✓Aksiyon anında kendi oyun planını oluşturman için Sesli Sohbet

Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları v Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları

10- Dog Survival Simulator

1427701589_jwt9k7gplgn0fmtdrk0u3srxlkmyshu4im_h9m84ocueeaarhatga3fyfxzl3aczxucw300
Bu yüksek aksiyon köpek simülatörü diğer vahşi köpeklere karşı Survive. oyunun adı hayatta olduğunu. Bu Doberman kontrolünü elinize alın ve düşman köpekleri avlamak. Dahil Köpekler Doberman, çoban köpeği, Dalmaçya, Kurt Hound, Alman Çoban ve Bulldog vardır. Eğlenceli sesler ve animasyonlar dahil. Bu hayvan simülatörü her yaş için tasarlanmıştır. Şimdi hayatta bu nihai oyun başlayın!

En iyi uygulamalar Özellikler:

✓9 Farklı Köpek Irkları dahil
Günün ✓3 Farklı Times dahil olmak üzere yağmur
✓12 Macera Dahil
✓Huge Açık Dünya 3D Harita
Senin Köpekler Güç, Dayanıklılık ve Hız ✓Upgrade.
✓6 BONUS Savaşlar ups maç

 

Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları v Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları Android & IOS En İyi Aksiyon Oyunları

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir