Anasayfa / Android / Star Wars Asiler Keşif Görevi

Star Wars Asiler Keşif Görevi

Star Wars Asiler Keşif Görevi oyunu android ios apk indir

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=yhT8q0DFprA]
Asiler aranıyor! İmparatorluğa kafa tutmaya hazır mısınız? Yeni mobil aksiyon-platform oyunu Star Wars Asiler™: Keşif Görevi’nde galaksiler arası bir kahraman olun!Ezra Bridger olarak İmparatorluğa karşı 4 ÜCRETSİZ seviyede mücadele edin, TIE Fighter’lardan kaçın, Fırtına Askerlerini vurun ve bir İmparatorluk AT-MP’si kullanın. Oyun içi satın alımlar sayesinde bir Işın Kılıcı™ kuşanın, Star Wars™ patronlarına karşı savaşın, bir AT-DP kullanın ve 30 ek seviye ve 50+ benzersiz mücadelenin kilidini açın. Kahramanların saklanabileceği ve vatandaşları kurtarabilecekleri gizli bir Asi Barınağı inşa edip genişletin.

Ayrıca Ghost takımının güçlü üyesi Zeb, pilot Hera ve Droid™ Chopper ile etkileşime geçin.Asilerin yanında savaşarak Lothal’ın vatandaşlarını kurtarın ve Star Wars Asiler evrenine tekrar umut getirin!Sokakta büyümüş Ezra Bridger olarak İmparatorluğa karşı SAVAŞIN ve TIE Fighter’lardan kaçının İmparatorluğa ait bir AT-MP KULLANIN ve İmparatorluk ordusunu yenmek için güç artırmaları tetikleyinGüç artırmalar kazanmak amacıyla vatandaşlar için umut ve hediyeler TOPLAYIN. Gizli Asi Barınağınızı yaşam birimleri, kuleler, bina modları ve sanat eserleriyle ÖZELLEŞTİRİN  Gizli odalar ve Fırtına Askeri miğferleri KEŞFEDİP Chopper tarafından ödüllendirilmek için oynayın

TIE Bomber’lar, AT-DP’ler ve TIE Fighter’lar dahil STAR WARS PATRONLARIYLA SAVAŞIN

Kovboy Jedi Kanan Jarrus olarak bir Işın Kılıcı KULLANIN ve patlayıcı uzmanı Sabine Wren olarak çift blasterinizle savaşı.Star Wars Asiler: Keşif Görevi uygulaması ücretsizdir. Ama gerçek para karşılığında uygulama içi opsiyonel satın alımlar mevcuttur. Eğer bir satın alım yapmaya karar verirseniz ilgili bedel GooglePlay hesabınızdan kesilecektir.Bu deneyimi indirmeden önce, lütfen bu uygulamanın gerçek para gerektiren uygulama içi satın alımlar, sizi yeni içerikler gibi heyecan verici güncellemelerden haberdar eden anlık bildirimler ve Walt Disney Şirketlerine ait reklamlar içerdiğini unutmayın. Çocuklar uygulamayı indirmek ve oynamak için her zaman ebeveyn veya velilerinden izin almalıdır. Bazı özellikleri için WiFi veya veri bağlantısı gereklidir. WiFi bağlı değilse ağ veya operatör veri ücretleri geçerli olabilir.

Google Play İndir

 

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir