Anasayfa / Android / Spider Man Unlimited

Spider Man Unlimited

Spider Man Unlimited oyna android apk indir7

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=pgIcXFoN2O8]

Google Play ve Apple Store’un en iyi geliştiricilerinden olan GameLoft firması bu kez muhteşem bir görsel şölen ile örümcek adam filmini oyuna taşıdı. Milyonlarca indirilmeye sahip olan bu oyun boyut olarakta 23M ‘dır. Herkes tarafından sevilen ve oynanan bu oyunda sende eğlenceye katılmak istiyorsan hemen indir. Eğlenceye dahil ol !

Büyük tehlikeye karşı örümcek alemindeki tüm kahramanları birleştir! Bitmeyen versiyonlarını çağırmak için New York’ta boyutsal bir geçit açan yeni Belalı Altılı’yla savaşmaları için Örümcek Adam ve Kadınlardan oluşan bir ordu işe al! Belalı Altılı, her birini yok ederek boyuttan boyuta geçiyor. Şimdi boyutumuz hayatta kalmak için savaşıyor!

• İlk atari tarzı ağ koşucusu İnanılmaz Örümcek Adam ile heyecanı yakala! New York’ta 7’den fazla ortamda sallan, koş ve savaş!
• Eşsiz savaş ve koşular içeren oyun akışıyla sonsuz bir koşu oyununun ötesine geç! Boyutsal süper kötülerle savaş, sallan, duvara tırman, hava dalışı yap!
• Öykü modunda, her sayıda 5 patronla savaş ve 25 görev oyna! Muhteşem ödüller, yeni günlük ve haftalık etkinlikleriyle etkinlik modunda aksiyonu yaşa! Ya da sınırsız modda lider panosunda tırman!

• Devamlı olaylara dayalı süregelen bir macera oyunu: Belalı Altılı, her şeyi yok ederek boyuttan boyuta geçiyor ve sırada dünyamız var! Ama bu inanılmaz Örümcekler ordusu Belalı Altılı’ya gününü gösterecek!
• Boyutsal Örümcek Adamlarla, her birinin farklı varyasyonları bulunan (Nick Fury, Mary Jane ve Kara Kedi gibi) kahramanları ve kötü adamları içeren ikonik karakterleriyle 50 yıldır büyüyen devasa Marvel Evreni’nde eğlenceye dal!
• Çizgi romana sadık kalmak için bu atari tarzı koşu oyunu uyarlaması deneyimli bir Örümcek Adam yazarıyla yazıldı!

• Marvel evreninden fırlayan Örümcek Adam, Örümcek Gwen, Kızıl Örümcek ve Üst Düzey Örümcek Adam da dahil bir sürü Örümcek Adam’ı çağır, topla ve oyna!

• Muhteşem bir Örümcek koşusu için kartları topla, kaynaştır, seviyelerini yükselt. Hepsi, New York’taki örümcek operasyonu görevlerinde savaşa yardımcı, özgün süper güçlere sahip!

Google Play İndir Apple Store İndir

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir