Anasayfa / Android / Mixel’ler iş başında

Mixel’ler iş başında

 

Mixel’ler iş başında! Oyunu Android Apk İndir

Popüler macera oyunlarından bir tanesi olan Mixel’ler iş başında oyunu sizlerle! Bir çok macera severin gözdesi olan Mixel’ler iş başındaya çevrenizde de denk gelmeniz olasıdır. Oldukça fazla kullanıcısı bulunmaktadır.

Bu aksiyon ve kule savunma karışımı oyunda Mixel’leri kurtar ve sahanı korumak için onların benzersiz güçlerini kullan!

Mixel’ler iş başında Hikayesi ve Özellikleri

MIXEL’LERLE TANIŞ
Mixel’ler, bir araya gelmek için yaşayan benzersiz yaratıklardır! Yeni güçlü beceriler keşfetmek için birbirleriyle karışmaya bayılırlar. Dünyalarında buldukları şeyleri karışmayı da severler. Doğru karışımla ne elde edeceğin hiç belli olmaz.

MIXEL’LERİ KARIŞTIR
En sevdiğin Mixel’lerden ikisini karıştırarak muhteşem yeni güçler keşfet. Ateşli bir İnfernit’i taş gibi bir Kragster’le mi birleştireceksin? Ya da çarpıcı bir Elektroid’e ne dersin? Melez kabile Mix’lerle karma güçler yarat ya da aynı kabileden üç üyeyi birleşterek devasa bir Max yap!

NESNELERİ BİRLEŞTİR
Oyun sırasında nesneler topla, sonra da onları birleştirerek yeni savunmalar ve Kübit Toplayıcılar yarat. Savunma için kuleler yap, sonra da Mixel takımınla etrafa koşuşturarak işgalci Nixel’leri durdurmak için doğal güçlerini kullan.

MAKSİMUM MIX
Mixels deneyimini fulle! Kaçırılan arkadaşlarını ararken farklı diyarlar keşfet ve bonus ödüller kazanmak için görevlere çık. İnşaat talimatları ve ilhamlar topla ve hatta en sevdiğin Mixel’lerin özel animasyonlarını izle.

MIXEL’LER İŞ BAŞINDA’da karıştırarak muhteşem savunmalar yap ve bütün Mixel arkadaşlarını kurtar.

Google Play İndir Apple Store İndir

 

 

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir