Anasayfa / Android Oyunlar / Legend Online Classic – Türkçe

Legend Online Classic – Türkçe

Legend Online Classic apk indir oyna hileleri

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=gg1vVbOzjj0]

 

“Legend Online” dünyanın en popüler fantastik online savaş oyunudur. Bu harika oyunun yenilenmiş mobil versiyonuyla, savaş sahnelerinin tadını çıkarabilir, sıradışı bir oyun oynama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Legend Online, aslında Kutsal Ruhların yarattığı bir çeşit silahtır. Bu silahın gücü onu yaratan Ruhları bile korkutur. Öyle ki Ruhlar kutsal uykularına yatmadan önce silahı 7 parçaya ayırıp, parçaları farklı yerlere saklarlar. Her bir parçanın kendine özgü ilahi bir gücü vardır. İşte “Legend Online” ın efsanevi hikayesi bu 7 parçanın etrafında gelişir.

OYUN ÖZELLİKLERİ

En modern grafikler ve 1080 HP film kalitesinde görüntü efektleri ile bu epik oyunu oynamanın keyfini yaşayın.Farklı zorluklarda yüzden fazla bölümde unutulmaz bir maceranin tadına varmaya hazır olun.PVP server savaşları ile dünyanın en rekabetçi oyuncularıyla mücadele edin.IOS’un en kaliteli grafikleriyle Legend Online’a giriş yapın ve 1888 elmas değerindeki hediye paketini kapın! Efsane Savaşlar! Birlik Savaşı! BOSS Savaşı! Amfi Tiyatro… Legend Online ile gerçek bir mücadelenin tadını çıkarın. Milyonlaca oyuncusuyla dünyanın en popüler fantastik tarayıcı oyunu “Legend Online” Oyuncuların yazdığı efsanevi bir hikaye ve sıradışı Legend Online’da son teknolojiler, Cloud depolama ve Kader sistemi sizleri bekliyor.

 

 

Google Play İndir Apple Store İndir

 

 

Legend Online Classic – Türkçe Legend Online Classic – Türkçe Legend Online Classic – Türkçe

 

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir