Anasayfa / Android / Hayalet Avcıları

Hayalet Avcıları

 

Hayalet Avcıları oyunu android apk indir

En popüler aksiyon oyunlarından olan Hayalet Avcıları oyunu sizlerle !

Bu oyunda oldukça hızlı olmanız gerekmektedir. Oldukça hareketli bir oyundur. Gerçekten aksiyonu yaşatıyor insana 🙂 Oldukça da sevimli görsellere sahip olan oyun edinmiş olduğu yerin hakkını veriyor! Macera severseniz denemenizi öneririz !

OYUNUN HİKAYESİ VE ÖZELLİKLERİ

Bu SÜREKLİ DİZİ PLATFORM NİŞANCI oyununda parkı hayalet istilasından kurtar! Son teknoloji silahları kuşan ve katil hayaletleri öldüklerine pişman et!

HAYALET SÜRÜLERİYLE SAVAŞ!
Sosisli Sandviç Satıcısı, sandviçlerini bol hayalet biberle ekstra acılı seviyor. Ama Mordecai ve Rigby bu leziz atıştırmalığı yanlışlıkla mezarlığa yolladı ve içindeki doğaüstü baharat, kadim bir hayalet ordusunu çağırdı.

15 BENZERSİZ KARAKTERLE OYNA!
Çeşit çeşit karakterlerle ürkünç bir mücadeleye giriş. Mordecai, Rigby, Pops, Margaret, Eileen, Yavru Ördekler, Thomas, Skips, Kas Adam, Benson, Sonsuz Gençlik Muhafızı, Gary ve Techmo karakteriyle oyna. Her karakterin kendine özgü bir saldırısı ve geliştirilebilir beceri ağacı vardır ve oyunu kazanmak için hepsinde ustalaşman gerekir.

AFİLİ KOSTÜMLERİN KİLİDİNİ AÇ!
Ekibinin her üyesi iki ya da daha fazla kostüme sahiptir ve bu afili giysiler sadece imaj için değil: Her kostüm, ait olduğu karaktere özel bir güç verir. Bütün kostümlerin kilidini aç, sonra da oyun tarzına en iyi uyan kostümleri giy.

BOL BOL GÜÇ TOPLA!
Kuvvet ve hız artırma, kalkanlar, görünmez golf arabaları ve Büyük Güç gibi muhteşem güç nesnelerini etkinleştirdiğinde kötü ruhların sana karşı hiç şansı yok.

50 BÖLÜMÜN TAMAMINI GEÇEBİLİR MİSİN?
Hayalet portalları her yerde ve 50 bölümün tamamını geçmek çok uğraştıracak. Bir bölümde üç yıldız kazanabilirsen harika jeton bonusları alırsın.

HAYALET AVCILARI’nda hortlak pataklayan bir efsane ol!

Google Play İndir Apple Store İndir

 

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir