Anasayfa / Android / Evrendeki En İyi Park

Evrendeki En İyi Park

Evrendeki En İyi Park oyunu android apk indir

Macera oyunu tutkunu musun?  En popüler oyunlar dan bir tanesi olan Evrendeki En İyi Park oyununu denemelisin ! Oldukça sürükleyici ve hoş görselleri ile sizleri tatmin edeceğine emin olabilirsiniz. Ozaman bol eğlenceler, bol maceralar!

Evrenin EN BÜYÜK DÖVÜŞÜNE hazırsan oyunu indir ve evrendeki En İyi Park oyununda Mordecai, Rigby, Kas Adam ve Pops’a uzaylılarla, canavarlarla ve deli park çalışanlarıyla mücadelelerinde yardım et!

YEPYENİ BİR MACERA!
Mordecai ve Rigby, parkı “Evrendeki En İyi Park” yapma üzerine bir teklifi kabul ettikten sonra kendilerini uzayın derinliklerinde buldu! Şimdiyse oradan kurtulmak ve Benson dönmeden parkı normale döndürmek için yardımına ihtiyaçları var.

GİTTİKÇE BÜYÜYEN BİR KIR GEÇİR!
4 farklı dünyadaki 20 bölümde dövüşerek saatlerce oyunun keyfini çıkar.

KARAKTERLİ BİR DÖVÜŞÇÜ!
Her biri kendine has saldırı ve kombolara sahip olan Mordecai, Rigby Kas Adam ya da Pops karakteriyle oyna. Daha güçlü olmak, daha iyi dövüşmek, yeni ve şık hareketlerin kilidini açmak için DP’leri topla ve karakterinin seviyesini artır!

BU DÜNYANIN DIŞINDAN GELEN DÜŞMANLAR!
Tuhaf ve kötü adam topluluklarının hepsini alt etmek için yenilikçi kaydırma kontrollerini kullan. Mutant böceklerle, zombi muhasebecilerle, azılı gorillerle, katil robotlarla ve daha fazlasıyla çarpış. Her dünyanın sonundaki devasa canavar mücadelesinde becerilerini test et.

EKSTRA OYUN MODLARI!
Ardı arkası kesilmeyen en çetin kötülerle dövüşeceğin yepyeni bir mücadele için Tükenmez Düşmanlar modunu dene. Hızlı Arama modunda oynayarak bütün ördek yavrularını ne kadar hızlı bulabileceğini gör. Art arda gelen acımasız canavarlarla çarpışmak için Canavar Hücumu modunu dene. Veya görevinin süre dolmadan mümkün olduğunca ortalığı yıkıp yıkmak olduğu Efsanevi Yıkım moduna dal.

EVRENDEKİ EN İYİ PARK’ta galaksinin her yerinden gelen kötü adamalarla mücadele et!

Google Play İndir Apple Store İndir

 

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir