Anasayfa / Android / Dungeon Hunter 5

Dungeon Hunter 5

Dungeon Hunter 5 oyunu android apk indir

GameLoft üreticisinden muhteşem bir strateji oyunu. Strateji oyunu sevenlerdenseniz bu oyunu denemenizi tavsiye ederim. Oldukça başarılı görsellere sahip bir oyun. Bir çok kullanıcı tarafından favorilenmiş olan oyun tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Dungeon Hunter 5 Nedir ve Nasıl Oynanır ?

Valenthia Krallığı’ndaki şeytan istilası durduktan sonra bile dünyadaki ayrışma ve parçalanmalar en küçük hücrelerine kadar devam ediyor.

Barışı sağlayanlar şu anda sadece ödül avcısı teşkilatlarının savaşçıları. Üstelik ayağa kalkabilmemiz için liderlerinden sadece birinin kılıcı o canavarları ait olduğu karanlığa gönderebilir.

– Tek Oyunculu Harekat
Elinde kılıcın, seçilmiş kahraman olarak teşkilatınla birlikte bir intikam yolculuğuna çık. Viraneye dönen beş diyarda dolaş ve bilenen en belalı ödül avcısı ol.

– İşbirlikli Oyun
Hain şeytanlar, cesur kahramanlar ve korkusuz ejderlerle dolu fantastik maceranda sana yardım etmeleri için arkadaşlarını ve diğer oyuncuları kiralık savaşçı olarak işe al.

– Eşzamansız Çok Oyunculu
Birbirinden farklı canavar kölelerle teşkilat kaleni kişiselleştir, yönet, savun ve ganimetlerini yağmalamak için rakiplerinin kalelerine saldır.

– Kısıtlama olmaksızın kendi malzemelerini yap:
En iyi ödül avcısı olmak, en büyük ejderi öldürmek ve teşkilatına bu onuru kazandırmak için 46 zırh, 150 kılıç, balta ve daha fazlasını kaynaştır, evrilt!

– Ustalaşılacak 5 element
Herhangi canavar, şeytan ya da ejdere karşı 5 element türünden -su, ateş, ışık, doğa ve karanlık – silah, büyü ve zırhı stratejik olarak kuşan.

– Günlük ve Haftalık Etkinlikler
Günlük zindanlar, malzemeni evriltmen ve kaynaştırman için şeytan öldürme becerilerini eşsiz malzemelerle ödüllendir. Ya da en iyi ödülleri kapmak için haftalık “”Aranıyor”” mücadeleleri lider panosunun tepesine çık.

– Benzersiz Kesip Biçme Aksiyonu
Savaşçı becerilerini hayata geçiren yenilenmiş kontrol ve animasyonları keşfet. Öyle ki kılıcınla hayatına son verdiğin canavar ve şeytanların daha gerçekçi ölümlerine tanık olabilirsin.

– Üstün Grafikler
Nitelikli ayrıntılar ve AAA grafikler mobil bir oyundaki en heyecanlı fantastik oyun deneyimini sağlıyor.

Google Play İndir

 

 

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir