Anasayfa / Android / Android – Ios aa oyunu indir Apk indir

Android – Ios aa oyunu indir Apk indir

Android aa Oyunu Apk İndir

Yeni bir fenomen daha doğdu !Android oyunları arasında fenomen olan oyunlar vardır. Bu oyunların arasına son zamanlarda popülerleşen oyunu da katıldı. aa Android oyununda size rahat yok. Oyun oldukça sinir bozucu belli bir süre bağımlısı olabilirsiniz, dikkat edin diyoruz.cep telefonu oyununda orta kısımda sürekli bir daire dönmekte ve bu dairenin etrafında çubuklar bulunmakta. Bu çubukların ucunda siyah toplar bulunmakta. Bu siyah topların arasında boşluklar ve siz bu boşlukları üst üste gelmiyecek şekilde doldurmalısınız.

Yeni bir fenomen daha doğdu !

Android oyunları arasında fenomen olan oyunlar vardır. Bu oyunların arasına son zamanlarda popülerleşen aa oyunu da katıldı. aa Android oyununda size rahat yok. Oyun oldukça sinir bozucu belli bir süre bağımlısı olabilirsiniz, dikkat edin diyoruz.

aa Oyunu Nasıl Oynanır ?

aa cep telefonu oyununda orta kısımda sürekli bir daire dönmekte ve bu dairenin etrafında çubuklar bulunmakta. Bu çubukların ucunda siyah toplar bulunmakta. Bu siyah topların arasında boşluklar ve siz bu boşlukları üst üste gelmiyecek şekilde doldurmalısınız.

Google Play İndir Apple Store

 

Yeni bir fenomen daha doğdu !Android oyunları arasında fenomen olan oyunlar vardır. Bu oyunların arasına son zamanlarda popülerleşen oyunu da katıldı. Android oyununda size rahat yok. Oyun oldukça sinir bozucu belli bir süre bağımlısı olabilirsiniz, dikkat edin diyoruz cep telefonu oyununda orta kısımda sürekli bir daire dönmekte ve bu dairenin etrafında çubuklar bulunmakta. Bu çubukların ucunda siyah toplar bulunmakta. Bu siyah topların arasında boşluklar ve siz bu boşlukları üst üste gelmiyecek şekilde doldurmalısınız.

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir