Anasayfa / Android Oyunlar / Age of wind 3 Android IOS oyunu

Age of wind 3 Android IOS oyunu

Age of wind 3 Android IOS oyunu indir apk indir

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=qUAwGiEPtOg]

Macera ve savaş oyunlarından hoşlanıyorsanız Google Play ve Apple Store’un en iyi geliştiricilerinden biri olan Deemedya tarafından geliştirilmiş olan bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. Oyun görsel açıdan kullanıcıları tarafın oldukça olumlu yorum almıştır ve kullanımı da oldukça basittir. Oyun +1 milyon indirilmeye sahiptir ve 79M boyutundadır.

25 Mart tarihinde ki son güncellemesi ile kulanıcılarını çok daha mutlu eden Age of wind 3 oyunu efsane olmaya devam ediyor. Siz de bu eğlenceye dahil olmak istiyorsanz alt kısımdan oyunun son sürümünü indirerek eğlenceye dahil olabilirsiniz.

Google Play İndir Apple Store İndir

 

Macera ve savaş oyunlarından hoşlanıyorsanız Google Play ve Apple Store’un en iyi geliştiricilerinden biri olan Deemedya tarafından geliştirilmiş olan bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. Oyun görsel açıdan kullanıcıları tarafın oldukça olumlu yorum almıştır ve kullanımı da oldukça basittir. Oyun +1 milyon indirilmeye sahiptir ve 79M boyutundadır. 25 Mart tarihinde ki son güncellemesi ile kulanıcılarını çok daha mutlu eden Age of wind 3 oyunu efsane olmaya devam ediyor. Siz de bu eğlenceye dahil olmak istiyorsanz alt kısımdan oyunun son sürümünü indirerek eğlenceye dahil olabilirsiniz.

Buna da Bakmalısın!

icon

WARSHIP BATTLE İndir

WARSHIP BATTLE Oyun Özellikleri – Kompakt uygulama boyutuna rağmen Yüksek kaliteli 3D grafik – Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir