Anasayfa / Genel / Youtube’den Para Kazanmak,evde para kazan

Youtube’den Para Kazanmak,evde para kazan

Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır ?

Arkadaşlar youtube’dan para kazanmak artık mümkün ama bunu bilmeyenlerin sayısı oldukça fazla. o yüzden sizlere kısa ve net bir şekilde anlatmaya çalışacağım

önce  bir youtube üyeliği alıyorsunuz. daha sonra sağ üste çark işaretine tıklayıp kontrol paneli kısmına tıklayınca  kanal oluştur diyoruz sizden doğrulama isteyebilir cep numaranızı rahatlıkla yazabilirsiniz.
Bu işlemden sonra yine sağ üstteki çark işaretine tıklayıp youtube ayarları diyorsunuz. açılan bölümde hesap bilgileri yazması lazım onun altında ek özellikleri görüntüleyin diyorsunuz. sol tarafta kanal ayarları kısmında gelişmiş diyorsunuz. buradan üyeliğimizi yurt dışı göstereceğiz çünkü Türkiye gözükür ise sıkıntı olabiliyor. oradan hesap bilgileri kısmındaki ülkeyi abd yapıyoruz.
daha sonra sağ taraftaki çarka tıklayıp kontrol paneli ve solda kanal ayarları kısmındaki özelliklere tıklayın. orada en üstte üye adınız yanında doğrula butonu işlev ise hesabınızı doğrulayın
hemen üstte anlattığım özellikler kısmının hemen altında para kazanma diye buton göreceksiniz. etkinleştir diyeceksiniz. çıkan pencerede hesabımı etkinleştir diyeceksiniz. daha sonra bu para kazanma butonu yeşil olacak.

Para kazanma butonun hemen yanında para kazanma ayarları yazısına tıklayın. açılan sayfada yönerge ve bilgiler kısmından ödemem nasıl yapılacak kısmına tıklayın. orada mavi ile adsense hesabımı ilişkilendirme yazısı göreceksiniz. ona tıklıyoruz. açılan bölümden sonraki diyoruz. sizi adsense sayfasına yönlendirecek. aynı youtube hesabınızdan aktif etmek için evet, google hesabında oturum açma adımına geç diyoruz. bizden mail adresimizi şifremizi isteyecek dolduruyoruz ve enterlıyoruz açılan sayfada içerik dilini Türkçe yapıp ileri diyoruz.
açılan sayfada istenilen bilgilerin hepsini dolduruyoruz. ülkeyi falan abd yapmayın burada. daha sonra başvurumu gönder diyorsunuz ve sizi tekrar youtube hesabınıza aktarıyor.
size adsense başvurunuz gönderildi ve şu anda incelenmektedir. yaklaşık bir hafta içinde başvurunuzun durumuyla ilgili bir e-posta alacaksınız. yazısını gösterecek.
youtube’ye koyacağınız videolar reklama uygun olmalı bunu sakın unutmayalım

Videolarınız özgün olsa daha iyi ama illa özgün olması gerekmez telif hakkı kurallarına dikkat etmeniz gerekir bazı videolar telif hakkı ile korunuyor. videoyu yükledikten sonra sağ üstteki çarktan video yöneticisi kısmına gelin videolarınızın yanında 3. hak teşkil ediyor gibi yazı görürseniz o videoyu hemen silin paranız yanabilir

Youtube’den Para Kazanmak, evde Youtube’den Para Kazan, netten para kazan internetten para kazan youtube, youtube para kazan , evden para kazan, outube’den Para Kazanmak, evde Youtube’den Para Kazan, netten para kazan internetten para kazan youtube, youtube para kazan , evden para kazan,outube’den Para Kazanmak, evde Youtube’den Para Kazan, netten para kazan internetten para kazan youtube, youtube para kazan , evden para kazan,outube’den Para Kazanmak, evde Youtube’den Para Kazan, netten para kazan internetten para kazan youtube, youtube para kazan , evden para kazan

Buna da Bakmalısın!

hitman-agent-47-1423735870

2015 Ağustos Vizyona Girecek Filmler

2015 Ağustos Vizyona Girecek Filmler Fantastik Dörtlü – The Fantastic Four izle   Southpaw izle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir