Anasayfa / Facebook / Facebook Sayfana Twitter Hesabini Ekleme

Facebook Sayfana Twitter Hesabini Ekleme

Facebook Sayfana Twitter Hesabını Ekleme 

Facebook Sayfana Twitter Hesabını Ekleme UygulamasıSizinde bildiğiniz gibi twitter en fazla kullanılan sosyal ağa platformlarından bir tanesi facebook sayfanızı beğenenler veya takip eden potansiyel ziyaretçilere çok daha rahat ulaşabilirsiniz.Facebook sayfanıza twitter hesabınızı tek bir uygulama ile bağlayın
Facebook twitter uygulaması aslında ek bir sayfadır. Facebook sayfanıza Twitter dışında başka sayfalarda uygulayabilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için kendi API’nizi kullanarak tabi burada https erişime gereklilik olduğu için biz hazır bir uygulama kullanarak sayfamıza bu twitter sayfa uygulamasını ekleyeceğiz.
 
1. Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapın sonra arama kutusuna Tweet Feed for Pages yazarak aratıyoruz 
Facebook Sayfana Twitter Hesabını Ekleme Uygulaması
2. Facebook sayfa seçimi
Bu adımda twitter hesap uygulamasını ekleyecek olduğunuz sayfayı seçiyoruz.Tweet Feed for Pages tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekrandan “Facebook sayfaları seç” tıklıyoruz sayfamızı seçtikten sonra Add Page Tab tıklıyoruz.
Facebook Sayfana Twitter Hesabını Ekleme Uygulaması
3- Hesap Bilgileri
Twitter kullanıcı adınzı Twitter Username alanına yazarak Save Settings butonuna tıklayarak kaydediyoruz. Kayıtdan sonra sağ üst köşede View Tab seçeneğine tıklayarak uygulamanın önizlemesini  başarılı bir şekilde eklendiğini görebilirsiniz.
Facebook Sayfana Twitter Hesabını Ekleme Uygulaması

facebook 2015, 2015 facebook twitter hesabını ekleme , twitter , face ayarları, facebook ayarları ,facebook 2015, 2015 facebook twitter hesabını ekleme , twitter , face ayarları, facebook ayarlı,facebook 2015, 2015 facebook twitter hesabını ekleme , twitter , face ayarları, facebook ayarı,

 

Buna da Bakmalısın!

hitman-agent-47-1423735870

2015 Ağustos Vizyona Girecek Filmler

2015 Ağustos Vizyona Girecek Filmler Fantastik Dörtlü – The Fantastic Four izle   Southpaw izle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir