Anasayfa / Genel / Cheat Engine Nasil Kullanilir ?

Cheat Engine Nasil Kullanilir ?

Cheat Engine Nasıl Kullanılır ?

Merhaba arkadaşlar. Bu yazıda sizlere oyunlarda hile yapnızı sağlayacak olan Cheat Engine programını anlatacağım. Bu program ile oyunlara hileler geliştirebilir. Oyunlarda hileler yapabilirsiniz. Bu program tamamen ücretsizdir. Ayrıca piyasadaki en iyi program konumundadır.

Cheat Engine Nasıl Kullanılır ?
KIRMIZI İŞARETLİ YER<< Buradan tarayıcınızı seçersiniz.Örneğin google chrome den giriyorsunuz.Google Chrome tarayıcısını seçeceksiniz.Yada mozilla firefox kullananlar   2 tane flsah cıkacaktır 2cı sıradakı çıkanı seçinız. falsh çıkmayanlar Plugin-container.exe olan seçenegi seçiniz..
SİYAH İŞARETLİ YER<<<Buraya aratacağınız değeri yazarsınız.Örneğin bir oyununun hile kodlarını gırdınız aratın ve çıkan sonuçları aşagıya alınız..
MAVİ İŞARETLİ YER<< Buradan yazdığınız değeri aratırsınız.”Value” kısmına bir değer yazın ve bu tuşa basarak aratın.Eğer herhangi bir değer çıkmazsa tarayıcınız yanlıştır veya hile yapacağınız oyunun bu rakamla bir alakası yoktur.
SARI İŞARETLİ YER<< Buradan “first scan” ile arattığımız sonuçların arasında uyumsuz olanları,değişenleri sileriz.Önreğin first scan ile arattınız 10 sonuç çıktı.Ve 5 tanesi durmadan değişiyor.Veya “????” gibi şeyler çıkıyor.”Next Scan a basarak bunları atabilirsiniz.Siz bunu her yaptığınızda düzgün olmayan sonuç çıkana kadar sonuçlar azalacaktır.
MOR İŞARETLİ YER<<<  Buradan tarama tipini seçeceksiniz.Örneğin transformice de teleport hack yapıyorsunuz.”0.75″ değerlerini yazarken burayı “VALUE BEETWEEN” olarak değiştireceksiniz.
 KAHVERENGİ İŞARETLİ YER<<< Buradan değeri taratırken değer tipini ayarlayacaksınız.Örneğin goldtaratıyorsunuz.TEXT seçeceksiniz.
AÇIK YEŞİL İŞARETLİ YER<<< Buradan first scan ile arattığımızda çıkan sonuçları aşağıya indiririz.Eğer sonuçların hepsini indireceksek “CTRL A SHİFT” basılı tutarak ilk en üst sonra en alt taki sonuca tıklayarak hepsini seçersiniz.Ve bu tuş sayesinde aşağıya indirirsiniz.
KOYU YEŞİL İŞARETLİ YER<<< Buradan açık yeşil ile işaretlediğim ok işaretinden aşağıya indirdiğimiz sonuçları aşağıya indirdiğimiz sonuçları iptal edebilir / silebiliriz.
GRİ İŞARETLİ YER<<< Buraya first scan ile arattığımız sonuçlar gelir.İstersek buradan 2 tane yapabiliriz.Arattığımız tüm sonuçlar buraya gelecektir.
PEMBE İŞARETLİ YER<<< Buradan oyunun hızını ayarlarsınız.Oyunun gerçek hızı “1.0” dır.Eğer siz bu değeri azaltırsanız oyun yavaşlar,0.0 yaparsanız durur ve 1.0 dan fazla bir değer yaparsanız oyun hızlanır.Ama enable speed hack in çalışması tarayıcının doğruluğuna bağlıdır.Yanlış tarayıcılarda burası açılmaz,hata verir.
Videolu Anlatım için ;
http://www.youtube.com/watch?v=JDsU8vtBumo

Cheat Engine Nasıl Kullanılır ?

Cheat Engine Nasıl Kullanılır ?

Cheat Engine Nasıl Kullanılır ?

Cheat Engine nedir ? Cheat Engine nasıl kullanılır ? Cheat Engine dersleri, Cheat Engine kullanımı, Cheat Engine tüm hileler, Cheat Engine mynet hileleri, Cheat Engine facebook oyun hileleri, Cheat Engine hileleri, Cheat Engine hile yapımıi Cheat Engine hile nasıl yapılır,Cheat Engine apk, Cheat Engine apk indir, Cheat Engine android, Cheat Engine indir, Cheat Engine nedir, Cheat Engine hile nasıl yapılır, Cheat Engine 2015 hileleri, Cheat Engine en yeni hileler,i Cheat Engine en iyi hileler, Cheat Engine 6.1, Cheat Engine 6.2, Cheat Engine6.3, Cheat Engine son sürüm, Cheat Engine yükle, Cheat Engine oyun, Cheat Engine hile

Buna da Bakmalısın!

1436219618458

Eiji Tsuburaya Kimdir 7 Temmuz Doodle

Eiji Tsuburaya Kimdir? 7 Temmuz Doodle Yine Eğlendirdi!   Google 7 Temmuz büyük sürpriz. Önemli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir