Anasayfa / Android / Android Crazy Taxi Oyunu Indir

Android Crazy Taxi Oyunu Indir

Android Crazy Taxi Oyunu İndir

Android Crazy Taxi Oyunu İndir

2000’li yılların efsane oyunlarından biri olan Crazy Taxi’nin yeni oyunu Crazy Taxi: City Rush ilk etapta yalnızca iOSplatformuna çıkış yapmıştı. iOS platformuna çıkmasının ardından şimdi de Android platformuna çıkış yaptı. Klasik Crazy Taxi oynanışlarının tamamen yeni grafikler ile hayata geçirilmiş hali olan Crazy Taxi: City Rush’ın çizimlerini yapan kişi bizzat efsane Crazy Taxi’nin tasarımlarını yapan kişi ile aynı. Kaldı ki bu nedenle Crazy Taxi: City Rush’ın grafikleri ve oynanışı eski oyunu andırıyor diyebiliriz.

Oyunu oynayabilmek için Android 4.0 sürümü ve üzeri bir cihaza sahip olmanız ve yaklaşık olarak 73 MB’lık boş disk alanına sahip olmanız gerekiyor. 73 MB’lık bir depolama alanının böylesine güzel bir oyun için harika olduğunu söyleyebiliriz. İşin aslında ben bu oyunun isteyeceği depolama alanının 200 MB civarında olacağını düşünüyordum. Üstelik oyunun ücretsiz olması da ayrıca bir artı katıyor. Oyunun ücretsiz olduğundan da anlaşılacağı üzere Crazy Taxi: City Rush’ta oyun içi satın almalar bulunuyor. Genel olarak oyunun güzel olduğunu düşünsemde biraz optimizasyon sorunları olduğunu düşünüyorum.


android crazy taxi indir, 2014 crazy taxi indir, crazy taxi oyunu indir, telefon için crazy taxi indir, crazy taxi indir, android indir crazy taxi, crazy taxi download, crazy taxi free download, crazy taxi ücretsiz indir,  

Buna da Bakmalısın!

maxresdefault2

Agar.io İndir

Agar.io İndir oynayarak oyunun mantığı ile ters düşmesinden kaynaklandığını söylese de, yedik mi hayır.Çünkü öngörü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir