Anasayfa / Genel / Google Plus Unutulan Sifre Nasıl alınır ?

Google Plus Unutulan Sifre Nasıl alınır ?

Google Plus Unutulan Şifre Ayarları

Google Plus şifremi unuttum, Google Plus şifremi unuttum nasıl alırım ? Google Plus şifremi geri nasıl alırım ? Google Plus şifremi unuttum nasıl alırım, Google Plus şifresi nasıl alınır,Google Plus şifre alma, Google Plus şifre ayarları, Google+ ayarları, Google+ şifremi unuttum Google+ şifremi geri nasıl alırım ? Google+ unutulan şifreyi nasıl alırım ? Google+ hesabımın şifresini unuttum, Google+ yeni şifre alma , Google+ yeni şifre nasıl alınır Google+ paralo yenileme Google+ parolayı unuttum, Google+ parola yenile


Google Plus Şifremi Unuttum / Google+ Unutulan Şifre Nasıl alınır ?

Bu konuda 2 seçenek sunulmaktadır. İkincil e-posta adresi ve Telefon numarası ile

İkincil E-Posta 

İkincil e-posta adresi sağlamak zorunda değilsiniz, ancak bunu yapmanız kesinlikle önerilir. Google’ı oturum açarak kullanmaya başladığınızda, aşağıdaki gibi belirli durumlarda sizinle iletişim kurmak için ikincil e-posta adresinizi kullanabiliriz:

Bir adres oluşturmanızın ardından kullanıcı adınızı doğrulamamız gerektiğinde
Google’da oturum açamadığınızda
Şifrenizi unuttuğunuzda
Depolama alanınız bitme noktasına yaklaştığında
Adresinizle ilgili normal olmayan bir etkinlik olduğu zaman sizi uyarmamız gerektiğinde
Gmail kullanıyorsanız, ilk kayıt sırasında hesabınıza ikincil e-posta adresi eklemiş olabilirsiniz. Gmail kullanmıyorsanız, şifre kurtarma adresiniz, hesabınız için kaydolurken kullandığınız e-posta adresidir. (örneğin, kullaniciadim@yahoo.com)

Mevcut bir kurtarma adresini değiştirmek veya yenisini eklemek için:

accounts.google.com adresinden hesabınızda oturum açın.Üstte, Güvenlik‘i tıklayın.Kurtarma ve uyarılar kutusunda, İkincil e-posta adresinin yanındaki Düzenle‘yi tıklayın.

İkincil adresiniz düzenli olarak kullandığınız bir e-posta adresi olmalıdır.

Telefon Numarası
Hesabınızda bir cep telefonu numarası olması hesabınızı güvenli tutmanıza yardımcı olmanın en kolay ve en güvenli yollarından biridir. Ayrıca, hesabınız çalınırsa veya şifrenizi unutursanız hesabınızı geri alabilmenizi de sağlar. Cep telefonunuz, ikincil e-posta adresinizden veya güvenlik sorusundan daha güvenli bir kimlik tanımlama yöntemidir, çünkü bu ikisinin aksine telefonunuza fiziksel erişiminiz vardır.
Saldırganlar, ele geçirilmesi daha kolay olduğundan telefonu olmayan hesapları hedef alırlar. Kötü niyetli kişilerin saldırılarını durdurmamıza yardımcı olan yüz milyonlarca diğer Google kullanıcısı gibi siz de hesabınıza bir telefon numarası ekleyin.

Hesabınıza bir kurtarma telefon numarası eklemek için:

accounts.google.com adresinden hesabınızda oturum açın.Üstte, Güvenlik‘i tıklayın.Kurtarma ve uyarılar kutusunda, Kurtarma telefonunun yanındaki Telefon numarası ekle‘yi tıklayın.

Google Plus şifremi unuttum, Google Plus şifremi unuttum nasıl alırım ? Google Plus şifremi geri nasıl alırım ? Google Plus şifremi unuttum nasıl alırım, Google Plus şifresi nasıl alınır,Google Plus şifre alma, Google Plus şifre ayarları, Google+ ayarları, Google+ şifremi unuttum Google+ şifremi geri nasıl alırım ? Google+ unutulan şifreyi nasıl alırım ? Google+ hesabımın şifresini unuttum, Google+ yeni şifre alma , Google+ yeni şifre nasıl alınır Google+ paralo yenileme Google+ parolayı unuttum, Google+ parola yenileBuna da Bakmalısın!

hitman-agent-47-1423735870

2015 Ağustos Vizyona Girecek Filmler

2015 Ağustos Vizyona Girecek Filmler Fantastik Dörtlü – The Fantastic Four izle   Southpaw izle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir