Anasayfa / Blogger / Merhaba Blogger

Merhaba Blogger

        blogger tumblr wordpress nasıl kurulur    
         Herkese merhabalar arkadaşlar bu blogda blogger hakkında paylaşımlarda bulunacağım. Blogger nedir, bloggerdan neler yapılabilir, sıkça rastlanan sorunlar gibi çeşitli yazılara vakit buldukça yer vereceğim. Sizlere elimden geldiği kadar da yardımcı olmaya çalışacağım.
              
         Hemen başlayalım
           Site kurma kararı aldınız google girdiniz web site nasıl kurulur yazdınız karşınıza hemen yazılım dilleri ve programlar çıkar. Büyük bir ihtimal dil olarak html program olarak da dreamweaver çıkaraktır bunlara çok uzak olduğunuz için bu işlerin çok zor olduğunu düşüneceksiniz belkide vazgeçeceksiniz.
      Evet html bir dildir dreamweaver da bir web tasarım programıdır ama bunları kullanmadan da web siteleri yapabilirsiniz. O zaman kod bilgisi gerektirmeyen basit tasarım programları mı aramalı mıyız var mıdır tekrar google soralım basit web tasarım programı evet size yine yüzlerce tasarım programı çıkardı pekala bunlar yeterli mi siz ne istiyorsunuz nasıl bir web site istiyorsunuz?
     Tasarım programlarını kullanarak yapacağınız siteler statik sitelerdir veri işleyemezsiniz yani siz aslında bir haber sitesi bir video sitesi bir eğlence sitesi kurmak istiyorsunuz ”belkide bir facebook, twitter, youtube…” kurmak istediğiniz siteye yeni yazı fotoğraf video vb. veri girişlerini yapacağınız için tasarım programlarıyla hayal ettiğiniz siteleri geliştirmeniz mümkün olmayacaktır. Az çok bir şeyler öğrendiniz ama tamamen vakit kaybı yaşadınız aslında siz blog tabanlı siteler kurmak istiyordunuz .  🙂
    Peki blog nedir, blog nasıl kurulur, hangi blog sistemini kullanmalıyım, blog tabanlı nasıl siteler kurabilirim yazılarımı inceleyebilirsiniz.
Blogger nedir Blog nasıl kurulur Site nasıl Kurulur

Buna da Bakmalısın!

1436219618458

Eiji Tsuburaya Kimdir 7 Temmuz Doodle

Eiji Tsuburaya Kimdir? 7 Temmuz Doodle Yine Eğlendirdi!   Google 7 Temmuz büyük sürpriz. Önemli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir